Netteki Blog

Rüyada Ayakkabı Görmek Giymek Nedir? Neye İşarettir? İslami Diyanet İhya Tabiri

12.11.2016
184
Rüyada Ayakkabı Görmek Giymek Nedir? Neye İşarettir? İslami Diyanet İhya Tabiri

Rüyada ayakkabı görmek hayata dair adımlarınız anlamına gelmektedir. Bu adımları atarken çevrenizde bıraktığınız izlenim olarak da yorumlanır. Ayakkabı görülmesi kişinin hayatta kendi duruşunu sergilemesi bunu yaparken sergilediği tutum davranışlar çevresine kendini nasıl anlattığı olarak yorumlanmaktadır.

Rüyasında ayakkabısını kaybettiğini gören kimse iş hayatında ya da özel yaşamında bir girişimde bulunmak istiyorsa bazı şeylerin eksik olduğunu ifade etmektedir. Ayakkabı kaybetmek güç kaybı olarak yorumlanmaktadır. Çalışan bir kişi işin işini kaybetme ya da mevcut pozisyonundan bir alt pozisyona alınma anlamına gelebilirken iş hayatında yaşayacağı bir takım sorunları da ifade etmektedir.

Rüyasında topuklu ayakkabı gören bir kimsenin bilerek isteyerek yaptığı bazı davranışlarla etrafındakileri olumsuz etkilemesi anlamına gelmektedir. Topuklu ayakkabının topuğunun kırıldığını görülmesi erkekler için yanlış bir kadınla evlilik yapacağı anlamına gelmektedir.

Rüyasında topuklu ayakkabı giydiğini gören kimsenin yakında evlilik kararı alabileceği anlamına gelmektedir. Erkek bir kişinin rüyasında güzel bir topuklu ayakkabı giydiğini görmesi ise yakın zamanda iyi niyetli hoş bir hanımla tanışacağı ve ilişki yaşayacağı hatta evlilik söz konusu olabileceği anlamına gelmektedir.
Rüyada ayakkabı giydiğini gören kimse giydiği ayakkabının içinde rahatsa kendisi ile barışık bir hayat sürdüğünün anlamına gelmektedir. Giyilen ayakkabı oldukça pahalı bir ayakkabı ise rüya sahibinin zengin olmayı arzu ettiğinin bir işareti olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada ayakkabı giymek iş hayatında elde edilecek başarıları, iş hayatında ki kazanılacak gücü simgelemektedir.

ruyada-ayakkabi-gormek-tabiri-ne-demek

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.