Netteki Blog

Rüyada Bebek Görmek ve Emzirmek Ne Demek Ne Anlama Gelir?

28.02.2023
276
Rüyada Bebek Görmek ve Emzirmek Ne Demek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bebek Görmek ve Emzirmek Ne Anlama Gelir Rüyada bebek emzirmek, emzirilen bebek rüya sahibinin bebeği ise bebeğin büyüdüğünde  başarılı olacağı anlamına gelmekte ve yüksek makamlara erişeceğine işaret etmektedir. Bir kadın kendi memesinden süt emdiğini görmek ise çocuklarının mallarını ve parasını harcayacak olmak anlamındadır. Rüyada emzirmek  merhametli olmak  anlamına da gelir.

Rüyayı gören kişi yakınlarına yardım edecek ve onlara destek olacaktır. Rüyada herhangi birini emzirmek ise şansın yolunda gitmeyeceğine, işlerin önünde engeller çıkacağına, nasipsiz bir dönemde olduğuna işarettir.  Yatırım yapılmak üzereyken görüldüğü zamanda yatırımın zamanı olmadığına ve karar vermekte aceleci davranılmaması gerektiğine işarettir. Büyük çocuğu emzirirken görmek ise rüya sahibinin hastalık geçireceği anlamına da gelmektedir.

Erkeğin Çocuk Emzirdiğini Görmek ?

Erkeğin emzirdiğini görmesi ise sıkıntılı zamanların yaklaştığına işaret etmektedir.  Rüya sahibinin kendisinin başkasından süt emdiğini görmesi hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Hanedeki bereketin artacağı anlamına gelmektedir. Maldaki artış olarak da tabir edilmektedir. Bebek görmek çok hayırlı olayların olacağına, mutluluğun yaklaşmakta olduğu ve Maddi gelirlerde umulmayan artışların söz konusu olacağı Yapılacak işlerde şansın yardım edeceği, müjdeli haberler geleceği anlamına gelmektedir.

Emzirmek ve Bebek Görmek Rüyada Bebeğin Emzirilmesi ise yaşanacak olayla karşısında dikkatli olunması anlamına gelmektedir. Yakında bulunan insanların zararı dokunabileceği anlamına da gelmektedir.

ruyada-bebek-gormek-tabiri-ne-demek

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.