beylikdüzü escort

Netteki Blog

ZAMLI EMEKLİ MAAŞLARI NE ZAMAN YATACAK ERDOĞAN AÇIKLADI SSK BAĞKUR SGK 2022 EK ZAM VAR MI 4A 4B 4C

13.07.2022
21
ZAMLI EMEKLİ MAAŞLARI NE ZAMAN YATACAK ERDOĞAN AÇIKLADI SSK BAĞKUR SGK 2022 EK ZAM VAR MI 4A 4B 4CEmekli Memur Bağ-Kur ve SSK Emekli Maaş Farkı Hangi Tarihte Yatacak belli oldu
Emekli, memur, bağkur ve ssklılar emekli maaş farkı hangi tarihte yatacak belli oldu. Emekli ve memurların Temmuz Zammı Enflasyon farkları Hangi Tarihte Ödenecek netleşti.
Memurlar ve emekliler için tazminat artışları Temmuz 2022’de yürürlüğe girecek. 8 Temmuz’da devlet memurları artırılmış maaşlarını alacak. Ancak, SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin ve emekli memurların maaş farklarının ne zaman ödeneceği belirsiz…
Emekli memurların (4C) maaşları bu ay ödendi. Zam farkları bu ay içinde yatırılacak. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı kesin tarihleri kamuoyuna açıklayacak.
17 Temmuz’dan itibaren Bağ-Kur ve SSK emeklileri zamlı maaşları almaya başlayacak. Emeklilik ödemeleri, yeni adı 4A sigorta kolu ile SSK’dan emekli olanlar ile 4B sigorta kolundan yani Bağ-Kur’dan emekli olanlar için tahsin numarasının son rakamına göre verilmektedir.
Mayıs ayında enflasyon %2,98’den %73,50’ye yükseldi ve Haziran’da yıllık enflasyon %78,62 oldu. 5 aylık enflasyon oranı %35,64 olarak hesaplandı. 6 aylık enflasyon oranı ile 4 Haziran 2022’de açıklanan Haziran enflasyon oranı arasındaki fark 42,35 olarak dikkat çekti.

En yeni gelişmelerden anında haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın.
Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCeQHDjwpbzJKrqbCOlVmyvg/join

Kanalıma Abone olmak için: https://www.youtube.com/channel/UCeQHDjwpbzJKrqbCOlVmyvg?sub_confirmation=1
Selamlar ben Mustafa Arılık ! Youtube henüz yeni başladım. Kanalımda oyun, oyun tanıtım, eğitim, eğlence, vlog, ve sizlere bazı konularda yardımcı olabilmek amacıyla ”nasıl yapılır” videoları paylaşıyorum. Ayrıca iyi bir ”Pubg Mobile” oyuncusuyum. Videoları montaj yaparken çok eğleniyorum ve birçok komik anlar yaşıyorum. Hergün yeni video paylaşıyorum. Eğer sizde bana katılmak isterseniz kanalıma abone olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Gursel Bilgin dedi ki:

    Yatacaksa yatsın artık ya sanki çok büyük fark yatacakta