Netteki Blog

Yiğit Dikmen Kimdir? Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Burak

28.02.2023
240
Yiğit Dikmen Kimdir?  Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Burak

Yiğit Dikmen Kimdir? Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Burak… Dizide Burak isimli bir karakteri canlandıran Yiğit Dikmen, dikkat çekici bir role sahiptir. Yiğit Dikmen’in insanlar tarafından tanınması Survivor isimli yarışma ile olmuştur.

2014 senesin de yarışmaya katılıp, dördüncü olan Yiğit Dikmen, gösterdiği performanslar ile izleyicileri ekranlara kitlenmiştir.

Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Burak Kimdir?

Yiğit Dikmen yarışmadan sonra da Şehrin Melekleri dizisi ve yarışmadan 1 sene sonra da Hayat Mucizelere Gebe dizisinde sergilediği oyunculukları ile oyunculuk serüveni başlamıştır.

Yiğit Dikmen, yarışmadan önce futbola, amatör olarak yabancı değildir. Aynı zamanda crossfit ile de ilgilenmekte ve crossfitte Türkiye’de ilktir.

Gelecekteki hedefleri arasında antrenörlük yer almaktadır. Kardeşi de konservatuvarlı olup, kendisi gibi oyunculuk yapmaktadır ve birçok dizide oynamıştır.

Ailece yetenekli olan Yiğit Dikmen, oyunculukta kendini göstermiştir.

Ünlü isim yakışıklılığı ile ekranların ve genç kızların gözdesi haline gelmiş bile… 27 yaşında ve İstanbul doğumlu olan Yiğit Dikmen yakışıklılığıyla, ekranları dolduruyor. Ve geleceğin parlak oyuncularından olduğunu, oynadığı dizilerde gayet güzel gösteriyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.