Netteki Blog

Vücudun Yapı Taşı Kollojen ve Bağışıklık

28.02.2023
218
Vücudun Yapı Taşı Kollojen ve Bağışıklık

Yıllar içerisinde insan vücudu zamana yenik düşerek bazı yaşlanma belirtileri ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu belirtilerin temel sebebi bazı hormon ve besinlerin yetersiz gelmesi gibi günümüz teknolojileri ve bilimi sayesinde aşılabilecek bir problem.

Saç dökülmesi ve yaşlanmaya bağlı ortaya çıkan birçok belirtinin ortadan kaldırılması için uzun yıllar çalışma yürüten Dr. Sami Tan Sarıgül; özel olarak geliştirmiş olduğu “Collagen Impact” ve “Quarine Serum” gibi benzersiz iki ürününü bizlerle paylaştı. Bu ürünler hakkında kısaca sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Collagen Impact Faydaları

İnsan vücudunda yer alan proteinlerin ¼’ü collagen adı verilen bir maddeden (kolajen) oluşmaktadır. Kolajen, moleküler tellerin yeniden şekillendirilmesini sağlayarak, tendon ve boşlukların güçlendirilmesini sağlar. İnsan cildi ve iç organların esnekliğini sağlayan proteinin temel parçalarından birisidir.

Yaşlanmanın bir numaralı sebeplerinden birisi kolajen adı verilen maddedir. İnsan vücudunda yeterli miktarda kolajen yer alması cildin gençleşerek daha parlak ve pürüzsüz bir görüntü sunmasını sağlar. Bağışıklık sisteminin korunması ve güçlendirilmesi gibi oldukça faydalı etkilere sahip olan bu madde Dr. Sami Tan Sarıgül’ün Türkiye’de ilk kez bizlerle tanıştırdığı Collagen Impact ürünü sayesinde dışarıdan alınabiliyor. Vücudumuzun temel ihtiyaçlarından birisini karşılamak için geliştirilen özel formülü ile dikkat çeken ürün ek gıda takviyesi ihtiyacı bulunan kişiler için birebir.

Saç Dökülmesine Karşı Quarine Serum

Saç dökülmesi sorunları ile karşı karşıya kalan bir kişiyseniz bu sorunu ortadan kaldırmak için neler yapabileceğinizi, en doğal ve sağlıklı uygulamaların neler olduğunu muhakkak merak ediyor olmalısınız.

Dr. Sami Tan Sarıgül tarafından özel olarak formülize edilen Quarine Serum, saç dökülmesinin önlenmesi, saç derisinin ve saç tellerinin güçlendirilmesi gibi temel sorunların ortadan kalkması için basit, etkili ve uygulanabilir bir çözüm sunuyor. Serum kullanımı sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere doğrudan saç derisine damlatılmak ve parmaklarınız yardımıyla uygulanacak ufak bir masaj eşliğinde gerçekleşiyor.

Tamamen doğal, bitkisel kök hücre ekstraları ile desteklenen formülü Quarine Serum’un benzerlerinden sıyrılmasında en önemli etken. Özellikle genetik ve yaşlanma sebebiyle karşı karşıya kalınan saç dökülmelerinin temel sebebi olan DHT hormonunun salgılanmasını teşvik eden etkili bir formüle sahiptir.

Dr. Sami Tan Sarıgül tarafından geliştirilen, oldukça etkili ve özel formüllere sahip ürünleri incelemek ve detaylı bilgi sahibi olabilmek için bu ürünleri sergilemiş olduğu resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.drsammys.com/

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.