Netteki Blog

Vivense Halı Modelleri 2023

28.02.2023
497
Vivense Halı Modelleri 2023

Vivense Halı Modelleri 2022

Vivense halı modelleri gün geçtikçe çok tercih edilmeye başladı. Hem bu kadar tanınan , hem de gittikçe büyüyen bir marka olan vivensenin halıları modelleri ve ortalama fiyatlarını sizler için araştırdık. Ve bu yazımız da sizler için sunacağız.

Vivense halı modelleri özellikle internet sitesinde oldukça uygun fiyatlıdır. Sıkı takipçisi olursanız istediğiniz modeli indirimde yakalayabilirsiniz. Sonbahar mevsiminin gelişi ve kış mevsimini çağırmasıyla birlikte evin dekorasyonu değişiyor. Daha kalın halılar biraz da kış renkleri evimizi kaplıyor.

Evimizin atmosferinin değişmesinin en kolay ve ucuz yolu halının değişmesidir. Evin havası pratik bir şekilde değişmiş olur.

2022 Vivense Halı Modelleri

Şimdi resimler eşliğinde halı ve kilimleri ömür alanlarımıza iyi mi kurgulayabiliriz, onlara bir göz atalım. Kış dekorasyonunun ev tekstil ürünleri arasında en mühim ögelerinden biri olan halılar , boyut ve renk tarzı mühim olduğu kadar işlevsel yapısı kadarda önem taşımaktadır.

Bir taraftan odanın stili ile uyum içinde olacak , bir yandan da odaya sıcak bir hava katacak halılar içinde bazen seçim yapmakta zorlanabiliyoruz. Bu konuda minik bir ip ucu vermek gerekirse ; sıcak yüzeylere haiz ev tekstil ürünleri mekan yaratma konusunda fazlaca iddialılardır.

Oturma odanızda hem doğal, hem sıcak , hem de hareketli bir çizgi oluşturmak isterseniz, tercihinizi geometrik desenlere sahip halılardan yana yapabilirsiniz.

Vivense Halı Modelleri 2022

Yukarıda gördüğünüz gibi ahşap parklerin üzerine geometrik desenli halı hem şık durmuş hem de oda ya boyut katmıştır. 160X230 ebatın da ki jungle adında ki halı indirimde ki fiyatı şuan da 321 Tl ‘dir.

Başka bir seçenkete aşağıdaki 80X150 ebatın da ki Balat halıyı görüyorsunuz beyaz ve gri tonlarıyla eve sakinlik ve bir dinginlik dengesi kurmuş. Halının fiyatı ise indirimde 179 TL yerine 110 Tl ‘ e düşmüş. Vivense Halı Modelleri 2022

Yukarıda bahsettiğimiz halılar standart makine halılarıdır. Evde farklı boyutlar katmak her zaman iyidir. Eğer evinize daha özel bir parça isterseniz vivensenin patchwork dediği koleksiyona bakabilirsiniz.  . Hem dokuma hem deri hem de daha farklı model halıları görüp tercih edebilirsiniz.

Vivense Halı Modelleri 2022

Yukarıdaki halı bahsettiğimiz deri halılardandır. TAPPETO PLANET DERİ HALI  120X120 ebatındave fiyatı ise 1.177 TL’dir.

Vivense Halı Modelleri 2022

Bu zigzag lı deri halı ebatıda 80X150 ,fiyatı ise 867 Tl’dir.

Tabi ürünler sadece bunlarla sınırlı değil. Geniş ürün gamında modern tarzdan hoşlananlar için makine halıları , daha elit bir çizgi oluşturmak isteyenler için el dokuması halıları , antrelerin dekoruna eşlik edecek yolluklarda bulunmakta.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.