Netteki Blog

Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Ne Zaman Başlıyor

28.02.2023
380
Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Ne Zaman Başlıyor

Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Hangi Kanalda Hangi Gün Oynuyor
Farklı bir hikayeye sahip olan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi özellikle gençlerin aileleri ile birlikte seyretmesi gereken bir yapımdır. Hem mahkûm hem de öğrenci olarak yaşamaya devam edecek olan gençlerin yaşam mücadelesine şahit olmak size de ilginç gelmiyor mu? İnci Öğretmenin karşılarına çıkması ile hayatları bir anda değişen çocuklar, kısa süre içinde hayatın gerçekleri ile daha fazla yüz yüze gelecektir.

Her bölümde farklı bir heyecanın altına imza atan dizi, kısa zaman içinde izleyiciden beğeni topladı. Ekim ayında başlayan dizide rol alan Begüm Birgören, Özge Özder, Mert Yazıcıoğlu, Ufuk Bayraktar başarılı oyunculuk performansları ile de dikkat çekiyor.

Hayallerinizi Özgür Bırakın
İnsanlara sunduğu farklı bakış açısı ile fark yaratan dizi başımıza gelen her felaketten bir umut ortaya çıkabileceğini herkese göstermektedir. Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi hangi kanalda yayınlanıyor? Fox TV’nin en özel projeleri arasında yer alan dizi kısa zaman içinde beğeni toplamayı başardı. Etkileyici bir hikayenin ne kadar önemli olduğunu herkese göstere dizi Perşembe akşamları televizyon izleyicisi ile buluşuyor. Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi saat kaçta yayınlanıyor? Saat 20.00’de takipçileri ile buluşan dizi her bölümde farklı bir heyecana sahne oluyor. Diziyi sosyal medya adresleri üzerinden de takip edebilir ve kısa süre içinde siz de hayata başka bir bakış açısı ile yaklaşabilirsiniz.
umuda-kelepce-vurulmaz-dizisi-oyunculari

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.