Netteki Blog

Tasarım Harikası Genç Odası Takımları

28.02.2023
306
Tasarım Harikası Genç Odası Takımları

Özellikle ergenlik döneminden yeni çıkmış genç arkadaşlar için özgür olmak çok önemlidir. Evlerinde de kendilerini özel ve özgür hissedecekleri bir ortama ihtiyaç duymaları bu nedenle oldukça doğal karşılanmalı.

Aileler bu konuda gereken özeni gösterdiklerinde daha yaratıcı, daha sakin, daha özgüvenli yetişkinlerin yetişmesine de katkı sağlamış olacaklarını unutmamalıdır.

Genç odası takımları genellikle yatak elbise dolabı çalışma masası üçlüsünden oluşsa da dekorasyon tarzı, oluşturulmak istenilen ortam, kız- erkek oluşu, ilgi alanlarına göre oluşturulacak odada bulunması gerekenler değişecektir.

Sizler için seçtiğimiz önerilerle kendi tarzınızı yansıtan genç odası modellerini evinizde oluşturabilirsiniz. Kişiliğinizin de bir yansıması olacak modeller ile ilgili olarak bol seçenek mevcut. İsterseniz bunların bir kaçına birlikte göz atmakta fayda var.

Prenses Ruhlu Genç Kızlar İçin

Pembeler, morlar, beyazlar… Cibinlik ve kadifeler… Prenseslerinize özel bir genç odası takımı ile baş başayız. Tabi takımın tek eksiği boy aynası. Bir genç kızın, özellikle de prenses ruhlu bir genç kızın odası aynasız düşünülebilir mi?

Sporcu Erkeklere

Tam genç sporcu bir ruha göre. Rafların çokluğu genç erkekler için olmazsa olmazdır. Dağınıklık konusunda bulunabilecek en kesin çözümlerden biri olan raflar hem mekana spor bir hava katacak hem de derli toplu hale getirmeyi kolaylaştıracak.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.