beylikdüzü escort

Netteki Blog

SÜBHANEKE Duası – KURAN.gen.tr

24.06.2012
20
SÜBHANEKE Duası – KURAN.gen.trhttp://www.facebook.com/KURAN.gen.tr
KURAN…VİDEOLARI…için.lütfen.tıklayın
http://www.YOUTUBE.com/KURANgentr

http://www.KURAN.gen.tr

http://www.theholyquran.org

Etiketler:

Yorumlar
 1. murat yazıcı dedi ki:

  niye senden başka tanrı yazılmş çok merak ediyorum gerçekten.. tanrı Allah c.c. nin kensdine bizim kullanmamız için vasf ettiği bir isim olmadığı halde.. çok ilginç ben kuran gen. tr yi güzel bir site biliyordum ki.. bu çok garibime gitti

 2. Harun Karınca dedi ki:

  @Murat Yazıcı

  Selamun Aleyküm ve Rahmetullah. Tanrı kelimesinin kullanılması normal. Çünkü Allah Tanrı'nın ismi. Bir tane Tanrı var O da Allah'tır. Hatta Kelime-i Şehadet'te de ki buyrun hep beraber Eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdûhü ve resûlü. Burda bakalım ne diyor : La ilahe ilAllah. Diyor dimi? La, yok demek. İlah, tanrı demek. İlAllah "Allah'tan başka" demek. Kelime-i Şehadet'te bile Tanrı diyor. Tanrı yerine Allah dersek, Allah'tan başka Allah yok manası oluyor. O pencereden baktığımız zaman Allah'tan başka tapılan tanrılara da haşa Allah demiş oluyoruz. O yüzden Tanrı bir kavramdır. Allah ise sadece bir tane olan Tanrı'nın ismidir.

  Örnek verelim inşAllah : Mesela, (Hindlilerin tanrıları inektir), (Birdir Allah, ondan başka tanrı yoktur), (Bizim tanrımız Allah’tır) demek caizdir. Fakat (Bizim Allah’ımız tanrıdır) demek caiz olmaz. Bu inceliği iyi anlamak gerekir. (Örnek dinimizislam.com'dan alınmıştır.)

  Allah sizlerden ve tüm müslümanlardan razı olsun.

 3. ATEŞLE OYNAMA dedi ki:

  Tanri deme o

 4. John Rambo dedi ki:

  Hayret KURAN´da Subhaneke diye bir Dua varmi?

  Sübhaneke Kur'an'da olmadığına göre ayet değildir…..

 5. Nihat Doğan dedi ki:

  Cok güzel kuran🌺

 6. asel özkan dedi ki:

  a

 7. Figen Kaya dedi ki:

  Okuyan hocanın ismi nedir acaba?