Netteki Blog

Sevgiliye kısa güzel sözler

28.02.2023
264
Sevgiliye kısa güzel sözler

Merhaba Sevgiliye özlem duyan güzel inşalar merhaba aşkı arayıp bir sevgilinin başucunda bulanlar merhaba Ne demiş gül yüzlü şairimiz Ahmet Çahancı, “Sevgi Kuşun Kanadında, Sevgi ne göğün yüzünde, Sevgi ne yerin dibinde, Sevgi Başucunda” İşte bu güzel kelimeler şairin kaleminden çıkıp kalbimize bir ok gibi saplanırken belki de başucumuzda olan sevgiliye güzel sözler söylemek onun kalbinde bir yer bulabilmek ve yalnızlık şiirini artık söylemeyeceğine inandırmak kadar güzel bir duygu yaşamalı insan. Bu duygu ile yaşamak ve her duyguda bir aşk notası çalar gibi hayatı kuşbakışı izlemek, gibi güzel duygular hissedersiniz. Sevgiliye kısa sözler söylemek onun yüzünü güldürmek ve mutluluğun anahtarı için çalınan her kapıda mutluluğu arayan güzel insanların bam teline dokunmak ve onların anıları hüzünleri ve mutluluklarına biraz da olsa katkıda bulunabilmek için sizler için özenle hazırladığımız sevgiliye güzel sözleri http://www.sozler.org sitemizde bulabilirsiniz. Sevgiliye güzel sözler arıyorsanız sevgilinize kısa sözler söyleyerek onu mutlu etmek için doğru adrestesiniz. Sevgiyi paylaşmak ve sevgiyle kalmak için her zaman bizimle beraber olun.
Manşet: “Ey Benim Itır Duruşlu Sevdiğim Senden Ayrı Günlerde Sadece Kış Değil Bende Hüzün Dökerim”

 

Sevgiliye kısa sözler örnekleri

 

Bahar geldi ve sen benim yüreğimde çiçekler açtın. Senin gelişin ile mutluluğu, aşkı ve sevgiyi tattım.

Ey benim gün ışığım, lal dilimin öğrendiği ilk kelime sevdiğim. Mam gözlerimi açan yârim. Sen benim dünyamsın.

Bahar geldi ve sen benim yüreğimde çiçekler açtın. Senin gelişin ile mutluluğu, aşkı ve sevgiyi tattım.

Sana gel, yüreğime taht kur diyorum. Gel ki yaşadığım dünya renklensin. Gel ki ölü olan ruhum can bulsun.

Hayatın anlamını arayan bir derviş gibiydim. Seni tanıdığımda hayatın anlamını öğrendiğim gibi aşkın ne olduğunu da öğrendim.

Senin bende ifade ettiğin duyguyu anlatabilecek kadar güçlü bir kelime bulamıyorum. Sen aşkın en masum halisin.

Hayatın bana getirdiği en güzel hediyesin sen.

Seni seviyorum ve seni sevdiğim her gün kendimi de çok seviyorum. Kendimi sevme sebebimsin.

Güne başlamak için senden gelen bir tebessüme ihtiyacım var sevdiğim. Senin bana sunduğun o tebessüm günümün güzel geçmesine müsaade ediyor.

Senle kavga edebiliriz bir tanem. Ama asla saygı çizgisini aşacak kelimeler birbirimize sarf etmeyelim. Seninle küsebiliriz. Ama asla   uzun sürmemeli bu küskünlük. Çünkü aşk unutmayı ve af etmeyi gerektirir.

Sana gül bahçeleri sunamam çünkü sen benim gül bahçemde yetişen en güzel gülsün. Sana ağzından pınarlar akan çeşmeler sunama çünkü sen benim gönlümde çağlayan şelalesin. Ben sana sadece aşkımı sunabilirim. Çünkü sen bu yüreğin tek sahibisin.

Aşk sevmekten öte bir duygudur. Aşk gözün sevdiğinden başkasına mam olmasıdır, dilin lal olmasıdır. Aşk gönlün bir yürekte tutuklu kalmasıdır sevdiğim.

Sana seni ve sana duyduğum aşkı anlatayım mı? Sen benim bahar kokulu yârimsin ve varlığın benim yaşamam sebebim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.