beylikdüzü escort

Netteki Blog

Sabah Duası- Allah'ım! Korkumu gider, kusurlarımı ört, hatalarımı engelle!

09.06.2020
19
Sabah Duası- Allah'ım! Korkumu gider, kusurlarımı ört, hatalarımı engelle!Sabah Duası-Türkçe -Arapça -Allah kabul eylesin!
Rahmân ve Rahîm olan Allah´ın adıyla. Yerde yarattığı ve yerden çıkan, gökten inen ve göğe çıkan her şeyin şerrinden, gece ve gündüzün âfetlerinin şerrinden, hayır dışında bir şeyle gece kapıyı çalan her misafirin şerrinden, hiçbir dindâr ve fâcirin aşamadığı Allah’ın mükemmel kelimelerine sığınırım.
Allah’ım! Korkumu gider. Kusurlarımı ört. hatalarımı engelle. Sen, Senden başka ilâh olmayan Allah’sın. Birsin. Hiçbir ortağın yoktur. Mülk Senindir. Hamd, Sana mahsustur. Sen, her şeye kadirsin.
Allah’ım! Bunları ve gözümün ulaşamadığı, isteğimin elde edemediği, kullarından birine va’d edip de niyetimin ulaşamadığı şeyleri bana ver. Veya yarattıklarından birine verdiğin hayrı bana ver. Şüphesiz ki onu Senden istiyorum. Rahmetinle Senden istiyorum ey Rabbim! Ey merhamet edenlerin en merhametlisi! Ey âlemlerin Rabbi!
Allah’ım! Gizli, saklı, Mübarek, Tahûr, Tâhir, Ferd, Vitr, Vâhid, Ahad, Samed, büyüklükte kendisinden başka üstünü olmayan Kebîr ve göklerin ve yerin nûru olan Müte‘âl isminle istiyorum. Zâtına verdiğin isminle istiyorum.
Ey göklerin ve yerin nûru! Muhammed’e ve Âl’ine salât ve selâm etmeni istiyorum. Küçük-büyük, hatırlattığın-unuttuğum hatalı-kasıtlı, bütün günahlarımı bağışla. Çünkü Sen, tevbeleri kabul eden ve merhamet eden Allah’sın. (Burada Yüce Allah’tan istekte bulununuz.)
Ey Allah! Ey göklerin ve yerin yaratıcısı! Sen üzüntülü kimselerin üzüntülerini giderensin. Sen gâmlı kullarını rahatlatansın. Sen zorda kalmışların duâlarına icabet edensin. Sen âlemlerin ilâhısın. Sen merhamet edenlerin en merhametlisisin.
Rabbim! Sen Efendimsin, ben ise Senin kulunum, erkek ve kadın kullarının oğluyum. Perçemim Senin elindedir. Kötülük işledim, nefsime zulmettim. Günahımı itiraf ettim. Hatamı ikrar ettim.
Ey ihsânı bol, ihsân Senin elinde olduğu için Senden istiyorum. Ey göklerin ve yerin yaratıcısı! Ey Zü’l-Celâli ve’l-İkrâm! Kulun ve elçin olan Muhammed’e ve Âl’ine, yarattıklarından hiçbirisine etmediğin salavâtınla salât ve selâm et.
Allah’ım! Korktuğum ve sakındığım her şeyi Seninle def ediyor, şerlerinden sana sığınıyorum. Onlardan sana ilticâ ediyorum. Onlara karşı Senden yardım istiyorum. Allah, Allah, Rabbim! Sana hiçbir şeyi ortak koşmam. O’ndan başka hiçbir dost edinmem. Âmîn, Hamd, âlemlerin Rabbi olan Allah’a mahsustur. Allah rızâsı için El-Fatiha! Hz. Ali’nin (RA) Her Ayın Yirmi Beşinci Gününde Yaptığı Duâ

Etiketler:

Yorumlar
 1. Fikriye Uysak dedi ki:

  Amin amin amin amin inşallah al-lah razı olsun

 2. gizem Mavili dedi ki:

  Amin🤲🤲🤲🤲

 3. necla keles dedi ki:

  Amin

 4. eray yıldız dedi ki:

  allah herkeze uzun ömürler versin bu vidyo ödevdi hocam ödevi varda

 5. Tarkan ACAR dedi ki:

  "Bana temiz bir kalp, sağlam bir beden ve huzurla yaşamama yetecek bir akıl sahibi olmanın yolunu bulmama yardım et." demek de aynı şey olurdu.

 6. Münevver Koluaçık Koluaçık Münevver dedi ki:

  Amin inşallah

 7. Okan Şahin dedi ki:

  Amin 🙏🕌📖🕋🤲

 8. Elmira Mustafayeva dedi ki:

  AMIN

 9. Pembe Sari dedi ki:

  Amin insaallah hocam allah razi olsun sizden bizde sebebleniyoruz

 10. Osman Afacan dedi ki:

  Amin

 11. Gulsen Refiyeva dedi ki:

  Allah qebul eylesin Amin

 12. Hasan Kekeç dedi ki:

  Allah sizden razı olsun kardeşim hayırlı sabahlar olsun inşallah

 13. Rahib Abbasov dedi ki:

  Allah sizdən razı olsun

 14. GULNARE MENMEDOVA dedi ki:

  Allah kömək oksun hamıya amin

 15. Melek Bucak dedi ki:

  Amin insallah

 16. Haci Ali Deniz dedi ki:

  Amin amin amin Rabbim cumlemizin inşallah

 17. Mustafa dedi ki:

  Amin inşAllah

 18. Aykut Kıdıl dedi ki:

  Allahim sen büyüksün AMİN

 19. Sevda Mygrants dedi ki:

  Amin Allah razi olsun

 20. Nurgul Elmas dedi ki:

  Aminn🤲🏻

 21. Murat Durna dedi ki:

  Allah cümlemize ehli sünnet iman nasip etsin inşallah İnşallah peygamber efendimiz Hz Muhammed sav efendimizin yolundan giden kullarından eyle Yarabbim bizleri amin ecmain İnşallah inşallah İnşallah birahmetike ya erhamerrahimin amin ecmain İnşallah inşallah İnşallah

 22. Mehmet Duzce dedi ki:

  Amin inşallah

 23. Oral Bengü dedi ki:

  Amiiiin

 24. Oral Bengü dedi ki:

  Çok güzel maşallah

 25. ERDEMLİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ dedi ki:

  Allah razı olsun hazırlayan ve sunanlardan.

 26. Semire Kocaman dedi ki:

  Amin

 27. Cuma Gündoğan dedi ki:

  Amin 🙏

 28. Şehriban Şirwan dedi ki:

  Gözyaşları içinde dinledim. Çok teşekkür ederim hocam. Allah sizden sonsuz kere razı olsun.