Netteki Blog

Rüyada Yapışkan Görmek Ne Demektir? ( Tabiri)

26.12.2016
132
Rüyada Yapışkan Görmek Ne Demektir? ( Tabiri)

Rüyada Yapışkan Görmek olayı rüya sahibinin yaşına cinsiyetine ya da içinde yaşamış olduğu kültüre göre bile farklı bir anlama bürünebilir.

Rüya sahibi eğer rüyasında yapışkan görür ise bu onun çalışma hayatında ya da okul hayatında bir çok farklı başarılara imza atacağı ve de bin bir emek vererek kazanmış olduğu mevkinin ve de saygınlığının elinden gideceği anlamına gelir.

Rüya sahibi ayrıca bu nedenlerden dolayı da oldukça sıkıntı çekecektir. Ayrıca kişi maddi anlamda da bir çok kayıp yaşayacaktır.

Aynı zamanda iyi bir anlama da yorulabilir. Bu da rüya sahibinin büyük işler yaparak çok çalışmasına karşılığında çok yorulmasına ancak karşılığını da eksiksiz bir şekilde alacağı anlamına gelir.

Ayrıca bu tarz bir rüya gören bir kişi için rahat ve kolay bir şekilde yaşamaya ağız tadının neşe ile dolmasına da işaret etmektedir.

Bir diğer farklı yorum ise rüya sahibinin çok zor durumlar altında kalacağına ve çok zor zamanlar geçireceği anlamına gelir. Ancak rüya sahibi biraz sabır eder ise bu durumun üstesinden rahat bir şekilde kalkacağı anlamına da gelir.

Rüyasında yapışkan görmek eylemini gerçekleştiren kişi işin oldukça büyük işlere adım atacak ve karşılığında da büyük bir saygınlık ve de bol miktarda hayırlı kazanç elde edeceği de bazı rüya yorumcuları tarafından rüya sahiplerine söylenir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.