rüyada saç görmek neye işarettir

Rüyada Saç Görmek kişi için büyük bir mala ve uzun bir ömre işaret eder. Kişi kendi rüyasında saç gördüğü zaman bu onun için maddi ve manevi anlamda iyi bir hal alacağı anlamına gelir.

Eğer rüyanızda saçınızın düz ve kıvırcık olduğunu görürseniz bu şeref ve bahtiyarlığa işaret eder. Yani kısacası rüyada ne şekilde saç görür iseniz farklı tüm durumlarda farklı anlamlar meydana gelir.

Cafer-i Sadık rüyada saç görmek olayında saçını tıraş eden bir kimse için 4 farklı anlama yol açar demiştir. Bu anlamlar hac sefer izzet ve makam ve de mertebe anlamlarına gelmektedir. Başını tıraş eden kimse bu tür durumlardan birisine sebebiyet verir.

Eğer kişi rüyasında kulağında bir saç ya da kıl görür ise bu da o kişinin ilim anlamında yeni şeyler öğreneceğine ve de işiteceği yeni bir söz olacağı anlamına gelmektedir.

Eğer bir erkek rüyasında saçının uzadığını ve gür bir şekilde olduğunu görür ise bu o kişinin maddi anlamda büyük yeni kazançlara sahip olabileceği anlamına gelmektedir.

Eğer bir kadın rüyasında saçının sürekli olarak uzadığını ve bundan da rüyasında oldukça fazla memnun kalması demek kendisi hakkında güzel ve makbul bir anlam ifade etmektedir. Çünkü saç bir kadının zinetidir.

Genel anlamı ile kişinin rüyasında saç görmesi eğer uzun ise oldukça güzel bir anlama çıkmaktadır.

Yorum Yapın