Netteki Blog

Rüyada Kuş Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Tabiri

28.02.2023
275
Rüyada Kuş Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Tabiri

Bu soruya rüya yorumcuları aslında tam anlamı ile direkt bir cevap verememektedirler. Çünkü bu şekilde bir kişi rüyasının içinde kuş görmesi o kişi için hem iyi hem de kötü bir anlam uyandırabilir. Rüya sahibi erkek ya da kadın fark etmeksizin daha önce hiç mi hiç görmediği bir kuşu rüyasında görmüş ise bu o kişi için hayırlı ve bol kazanca ve de aynı zamanda da güzel işlere çıkacağı anlamına gelir.

Ancak başka bir şekilde de kuş rüyada bir evden bir şey alıp camdan çıkıp gider ise ve de o evde yatağında yatan bir hasta var ise bu o kişinin yakın bir zamanda öleceği anlamına gelmektedir. Gördüğünüz gibi bu şekilde bir rüya görmek hem iyi hem de kötü bir anlama çıkabilmektedir.

Ancak genel anlamı ile birlikte rüya sırasında bir kuş görmek çok hayırlıdır. Bol kazanca yüksek makamlara ve mutlu bir izdivaca işaret eder. Bu şekilde bir rüya görmek bolluk içinde yaşamak rızkın çokluğu gibi anlamlara da gelmektedir.

Rüyasında eğer bir kişi kuş görmüş ise o kişinin işleri artar ve bundan dolayı da hanesinde kısa bir süre zarfı içinde bir bolluk ve bereketlik akmaya başlar. Böylece kişi maddi sorunlarından kurtulmuş olur.

ruyada-kus-gormek

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.