Netteki Blog

Rüyada kedi görmek ne demektir? Dişi ve erkek kedi görmenin anlamı nedir?

28.02.2023
355
Rüyada kedi görmek ne demektir? Dişi ve erkek kedi görmenin anlamı nedir?

Rüyada kedi görmek, hizmetçi anlamına gelmektedir ve aynı zamanda kedi uğursuzluğa delalet eder. Kimi zaman kedi görmek evlada, hırsızlığa vefasızlık ve cefaya işaret etmektedir. Feryat ve figan etmeye ayrıca yorumlanabilmektedir. Kedi kötü kadımı işaret eder ve kimi yorumculara göre ev halkından birisinin hırsız olduğuna işaret eder. Kimi zaman kedi görmek, aklınca kurnazlık yapan, değişik sözlerle ve şakalarla halka kendisini sevdirmeye çalışan ukala ve utanmaz fesat bir insana işaret edebilmektedir.

Kedi bir insanın etrafında dolanıyorsa ve onu korumaya çalışma çabaları varsa, kedinin o kişiye hem faydası hem ise zararı dokunur.

Erkek kedi tarafından rüyada ısırılmak ve tırmalanmak hastalanacağınız anlamına gelir

Sizi ısıran kedi, dişi ve aynı zamanda ev kedisiyse rahat bir sene geçireceğiniz manasına gelir.

Rüyada kedi ticareti yapan  malını infak etmiş demektir. Kedinin etini yediğini gören kişi ise hokkabazlık ve sihirbazlık öğrenmeye çalışır ve sonunda başarır.

Kişi rüyasında kendisinin kedi olduğunu görürse, hırsızlık yapacağına ve kötü işlere bulaşacağına ve bu işlerle geçimini sağlayacağına işarettir.

Kedi ile mücadele edip ardından tırmalanmak ve kedi tarafından ısırılmak hastalığa neden olur. Bu hastalık uzun sürebilir. Bu uzun süren hastalığın sonunda Ferahlığa kavuşur ve hastalıktan kurtulursunuz.

ruyada-kedi-gormek

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.