Netteki Blog

rüyada ev görmenin anlamı nedir

28.02.2023
239
rüyada ev görmenin anlamı nedir

Rüyada Ev Görmek şeklinde bir rüya gördüyseniz eğer bu sizin kendi benliğinizin ve de yaşantınızın belirtisi olmaktadır. Yani rüya sırasında görmüş olduğunuz ev sizin yaşantınızı simgelemektedir.

Bu neden ile eğer rüya sırasında dağınık derme çatma bir ev gördüyseniz bu sizin de yaşantınızın bir dönem bu derece kötüye gideceğine ve sıkıntılar çekeceğinizin habercisi olur. Ancak rüyanızda güzel şık ve kocaman bir ev görüyor iseniz bu sizin yaşantınızda bir çok kısmet bulunduğu anlamına gelir ve bunlar sayesinde huzurlu ve refah bir hayat erişeceğiniz anlamına gelir.

Genellik ile zaten bu şekilde rüya içinde ev görmek olayı huzurun ve de güvenliğin bir simgesidir. İşte tam da burada evin nasıl olduğu ve ne gibi özellikleri olduğu önemlidir. Evin özeliklerine göre kendi yaşantınız hakkında bir sonuç çıkarabilirsiniz.

Rüya içinde evi tertemiz ve boyanmış bir şekilde görmek kişinin şu an hayatında yer edinen tüm sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağı anlamına gelmektedir.

Ayrıca bir diğer anlam ise bu rüyayı gören kişi bir erkek ise rüyası sırasında görmüş olduğu ev onun eşini simgeler.  Burada da evin özelliğine göre eşi hakkında genel bir durum hakkında bilgi sahibi olabilir.

Eğer bir erkek rüyada bilmediği bir ev görür ise bu bir evliliğin onu beklediği anlamına gelir ve kısa zaman içinde bir izdivaca karışacağını haberdar eder.

ruyada-ev-gormek-tabiri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.