Netteki Blog

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Ne demektir?

02.12.2016
135
Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Ne demektir?

Rüyada Eski Sevgili Görmek demek sevgilisi olan insanlar için ayrı sevgilisi olmayan insanlar için ise apayrı bir anlama gelmektedir.

Kız arkadaşı ya da erkek arkadaşı fark etmeksizin her hangi bir ilişki içerisinde yer almakta olan bir kişi eğer rüyasında eski sevgilisini görüyor ise o an ki ilişkisinin biteceği ve sonlandırılacağı anlamına gelmektedir.

Fakat tam tersine her hangi bir birlikteliği ya da ilişkisi olmayan bir kişi rüyasında eğer eski sevgilisini görüyor ise yeni bir ilişki içerisine gireceği anlamına gelmektedir.

Bu da kişinin yeni bir aşka ilerleyeceğini simgelemektedir. Bu yüzden bu şekilde bir rüya gören insan için tek bir anlam oluşamaz. Bazen ayrışık bazen ise bir beraberlik anlamları rüyayı gören kişilerin durumlarına göre değişim gösterebilirler.

Ayrıca başka bir şekilde düşünür isek de rüyamızda görmüş olduğumuz eski sevgilimiz aslında bizim belki de bilinçaltımızdaki ona duymuş olduğumuz nefretten dolayı ya da tam tersine hasretten dolayı da olabilir.

Ancak genel anlamı ile bir insan eğer rüyasında daha önceden birlikte olmuş olduğu eski sevgilisini görüyor ise bu hayatında bir yeniliğin yaşanacağı anlamına gelir. Bu yenilik genel anlamda ilişki yönünde olacaktır. Bu neden ile aslında hayra yorulan bir rüyadır.

Son olarak da kişi rüyasında eski sevgilisini görüp ona sarılıyor ise bu mutluluğa işarettir.

ruyede-eski-sevgili-gormek

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.