Netteki Blog

Rüyada abdest almak görmek ne demektir hikmeti Var mıdır?

28.02.2023
222
Rüyada abdest almak görmek ne demektir hikmeti Var mıdır?

Rüyada Abdest Ne Demek sorusu aslında tam da sanıldığı kadar iyi ve hayırlı bir anlama gelmektedir. Rüya sahibi eğer rüyasında temiz ve berrak bir su ile ferah ve huzur dolu bir ortamda abdest aldığını görmüş ise bu rüya sahibinin amellerine kavuşacağı anlamına gelir. Aynı zamanda bu tarz bir rüya kişinin maddi durumunda da bir takım önemli gelişmeler yaşanacağını belirtir ve kişinin tüm maddi sıkıntıları zaman içinde biteceği anlamı çıkar.

Eğer bir kişi rüyasında abdestini yarım bıraktığını görür ise uzun zamandır yapmak istediği ve arzuladığı bir şeyi yapma konusunda daha zaman olduğu ve beklemesi gerektiği anlamına gelmektedir. Ayrıca rüya sahibi istediği şeyin olabilmesi için çok emek harcaması da gerekmektedir.

Farklı bir durumda ise rüya sahibi rüyası sırasında bir nedenden dolayı abdest alamadığını görmesi demek bu kişinin oldukça değer verdiği bir eşyasını yakın bir zaman içinde kayıp edeceği anlamına yorulur. Ancak daha sonra da bu kaybettiği eşya hiç ummadığı ve beklemediği bir yerden çıkıp geri o eşyasına kavuşacağı söylenir.
Rüyada abdest almak gördüğünüz gibi her durumda oldukça olumlu bir anlam içermektedir.

Rüya içinde abdest alırken bunu sıcak su ile yaptığınızı görür iseniz bu da sizin yakın bir zamanda bir hastalık nedeni ile hastaneye ya da doktorlara gideceğinizi işaret eder.

ruyada-abdest-almak-gormek-tabiri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.