Netteki Blog

Oğlak Burcu Hangi Burçla Evlenmeli

28.02.2023
772
Oğlak Burcu Hangi Burçla Evlenmeli

Oğlak burcu insanı burçlar arasında gelenek ve göreneklerine bağlılığı ile bilinen bir burçtur. Bu anlamda belli konularda tutuculuk sergileyebilir.

Güçlü bir karakterleri olması kendilerine olan güveni de arttırmaktadır. B u nedenle yanlarında da güçlü insanlar görmekten hoşlanır
74oğlak burçları.

Soğuk ve mesafeli durduklarına bakmamalısınız sevgi ve ilgiye aç olduklarını belirtebiliriz. Hayatlarında ilk sırada daime para ve iş gelmektedir.

Maddi anlamda güçlü olmayı isterler. Bu nedenle aşk ikinci planda kalmaktadır. Oğlak kadını ya da erkeği ile birlikte olacak olan kişilerin bunu bilmeleri ve kabullenmeleri çıkabilecek sorunların engellenmesi için önemlidir.

Oğlak burçları 35 yaşına kadar sürekli olarak hayata dair yaşama dair bazı olguları, bulguları aramayı tercih ederler. 35 yaşından sonra ise karakterleri ve yaşanmışlıkları tamamen oturmuştur.

Hatalardan ders almış ve olgunlaşmış bir oğlak kadını ya da erkeği görebilirsiniz karşınızda.

Aşk hayatları ise iş hayatları kadar kolay değildir. Duygularını çok fazla belli etmezler. Toplum kuralları dışında olmaları ve bu kurallar dışında hayatlarına devam etmeleri söz konusu bile değildir. Zor insanlardır aşk konusunda.

Aşk hayatların en değer verdikleri olgu güvendir. Karşısındaki insana koşulsuz güvenmek ister. En ufak bir hata da bu güven sarsılır ve ilişkisi bozulabilir.

Geriye dönüş zor olabilmektedir. Bu nedenle hata yapmamaya çalışmalı ve dürüst olmalısınız oğlak burçlarına karşı.

Oğlak burçları boğa burçları ile duygusal anlamda anlaşabilmektedirler. Aynı uyum başak ve Yengeç burçları için de geçerlidir. Bu burçlar Oğlak burcunun içe kapanıklığını çözebilmekte ve aç olduğu sevgi ve ilgiyi gösterebilmektedir.

Evlilik aşamasında ise Başak ve Boğa burçları Oğlak burçları ile mutlu bir evlilik yapabilirler. Uzun süreli ve sorunsuz bir aşk hayatı yaşayabileceği burçlardır Boğa ve Başak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.