Netteki Blog

no 309 dizisi ne zaman hangi gün oynuyor

28.02.2023
336
no 309 dizisi ne zaman hangi gün oynuyor

No 309 Dizisi Her Bölümünde Bir Aile Faciasına Sahne Oluyor
Romantik komedi ve aşk türünde çekilen No 309 dizisi sağladığı başarı ile 18 bölümü geride bıraktı. Demet Özdemir, Furkan Palalı, Sumru Yavrucuk, Suat Sungur, Sevinç Erbulak, Ceren Taşçı ve eda Özel’in başrollerini paylaştığı dizi jenerik müziği ile de dikkatleri üzerine çekti.

Bir Kore dizisi olan Fated To Love You’nun Türk versiyonu olarak çekilen dizi, aileler arası miras ve hayat başarısı üzerine yoğunlaşmıştır. Kalabalık oyuncu kadrosu ile yabancı dizilerin yerlileştirilmesine bir örnek olarak gösterilebilen dizi, özellikle gençler tarafından da beğenilmektedir. İstanbul’da çekilen dizi 120 dakika boyunca izleyicisini farklı bir dünyaya götürmeyi de başarmıştır.

Yabancı Dizilerin Uyarlamaları Başarılı Oluyor mu?
Yabancı dizilerin Türkçeye çevrilmesine dikkat edilmesi gereken en önemli konu içeriğin uyumudur. Bu nedenle bazı diziler başarıya ulaşabilirken bazı dizilerde daha adı bile duyulamadan yayından kaldırılmaktadır. Siz de No 309 dizisini izleyerek kararınızı kendiniz verebilirsiniz.

No 309 dizisi hangi kanalda yayınlanıyor? 1 Haziran tarihi itibariyle Fox TV ekranlarında gösterilmeye başlayan dizi hala devam etmektedir. Kanalın başarılı projelerinde yer alan No 309, yapımcısı Şenay Abacı Turgut’un başarılı deneyimleri arasında yer almaktadır. Çarşamba günleri yayınlanan No 309 dizisi saat kaçta ekranlarda oluyor? Saat 20.00’de başlayan dizi haber kuşağının hemen arkasından izleyicisi ile buluşmaktadır. İyi seyirler.

no-309-dizisi-oyunculari

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.