beylikdüzü escort

Netteki Blog

Kuru (İnce) Ağaç Dallarından #mumluk Yapımı | Kendin Yap #DIY Dekorasyon Fikirleri

03.04.2020
10
Kuru (İnce) Ağaç Dallarından #mumluk Yapımı | Kendin Yap #DIY Dekorasyon Fikirleri#diyçalışmaları #kendinyapprojeleri #dekorasyon fikirleri

Merhaba sevgili hanımlar,
Bir kendin yap projesi ile daha karşınızdayım. Bugün sizler için yapımı çok kolay bir mumluk yaptım. Bildiğiniz gibi diğer videomda sizlerle dekorunuza renk katacak #ağaçkütüğünden mumluk yapılışını paylaşmıştım. Bu mumluğu çok beğendiniz. Bu sefer de kuru, ince ağaç dallarını kullanarak yine doğanın güzelliğinden yararlanmak istedim. Sizde benim gibi doğanın güzelliklerini evinizin bir köşesinde görmeyi seviyorsanız bu tarz fikirleri değerlendirebilirsiniz.

Dekorasyon objesi olarak DIY çalışmaları ile ortaya çıkan aksesuarları çok seviyorum. Bence kendin yap çalışmaları dekorasyonunuza renk katarken, bir şeyler üretmenin verdiği mutluluk da ayrı bir haz yaşatmaktadır..

Yukarıda da bahsettiğim gibi bugün yapacağımız mumluğun başrol oyuncusu kuru dallar. Dalların yanında ihtiyacınız olan malzemeler ise sıcak silikon, cam fanus, mum ve kurdele.

Ağaç dallarını, budama makası yardımıyla kuru ağaçlardan keserek temin edebilirsiniz. Cam fanus yerine ise, kavanoz ya da bardak kullanabilirsiniz.

Ben silikonu ağaç dallarına sürerek uygulamayı tercih ettim. İsterseniz fanusa sürerek de dalların yapışmasını sağlayabilirsiniz. Dalları yapıştırma işlemi bittikten sonra kurdele ya da rafya ipliği fanusun etrafından dolayın ve fiyonk atın ve içine mum yerleştirin. Yaparken çok keyif alacağınız dekorasyon objeniz hazır.

Oldukça kolay olan mumluğunuzun natürel görünümü sayesinde dekorasyonunuza renk katacağını düşünüyorsanız bu projeyi denemenizi tavsiye ederim.

Kanala abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutmayın.

Bu arada Ağaç Kütüğünden Mumluk yapılışını henüz izlemediyseniz veya tekrar hatırlamak istiyorsanız linki tıklayınız.

Sosyal Medya Hesaplarım

https://www.instagram.com/sosyalhobi
https://www.facebook.com/sosyalhobi

Etiketler:

Yorumlar
  1. Örgü Tasarım dedi ki:

    Ben olmuşum zaten abone hayırlı olsun