Netteki Blog

karavan yemek yarışması hangi gün hangi saatte yayında

28.02.2023
279
karavan yemek yarışması hangi gün hangi saatte yayında

Karavan Yemek Yarışma Programında Hangi Ekip Başarılı Olacak?
Leziz yemekler yaparım iddiasında bulunanların katıldığı Karavanyemek yarışma programıfarklı bir formatta kadınları ve erkekleri karşı karşıya getiriyor. Hayatın her alanında olduğu gibi kendine güvenen kadınlardan eksikleri olmadığını düşünen erkeklerin de yarışmaya dahil olması reyting başarısını da beraberinde getiriyor.

Sunuculuğunu Didem Uğurlu’nun yürüttüğü program, hafta içi her gün yayınlanıyor. Magazin basınında programın sunuculuğunu Eda Taşpınar’ın yapacağı konuşulsa da projede yapılan son dakika değişikliği ile görev Didem Uğurlu’ya verildi. 5 erkek ve 5 kadından oluşan gruplar kendileri için hazırlanan karavanda hünerlerini gösterecek ve kendilerine verilen bütçe ile yemeklerini pişirerek satış yapmak için uğraşacak.

En Çok Parayı Kim Toplayacak?
Sadece bir yemek yarışması olarak düşünülmemesi gereken program aynı zamanda satışa sunulabilecek lezzetli yemekler hazırlamak üzerine kurulu bulunuyor. Karavanyemek yarışma programı hangi kanalda yayınlanıyor? Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan program gündüz kuşağının müdavimleri ev hanımlarına yönelik olarak hazırlanmış. Karavanyemek yarışma programı saat kaçtabaşlıyor? Öğle saatlerinde televizyon karşısına geçen hanımlar için düşünülen program 14.30’da izleyicisi ile buluşuyor.

Günlük olarak belirlenen menünün verilen bütçe ile satın alınmasında erkeklerin mi yoksa kadınların mı öne geçeceği ise haftanın sonunda belli olacak. Karavan yarışmasının satışlarından elde edilen gelirin sosyal sorumluluk projelerine aktarılıyor olması ise çalışmanın daha da özel olmasını sağlayan önemli bir ayrıntı olarak karşımıza çıkıyor.

karavan-yemek-yarismasi-gorsel

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.