Netteki Blog

Kadınların Erkeklerde Aradıkları En Önemli Özellik

28.02.2023
137
Kadınların Erkeklerde Aradıkları En Önemli Özellik

Dış görünüş
Kılık kıyafetlerinde kadınlar kadar özen göstermeyen erkekler için kıyafetlerin temiz olması yeterli geliyor. Kadınlar erkeklerin yakışıklı olmasından çok ne kadar bakımlı olduğuna bakıyor ve nasıl giyindikleri onlar için önem taşıyor.

Spor giyinmeyi seven ve bunu kendine yakıştırmasını bilen erkekler kadınların dikkatini çekiyor. Erkeklerin güzel kokan çekici parfüm kullanması kadınlar açısından çok şey ifade ediyor.

Vücut hatları düzgün ve fiziki olarak erkeksi görünüm her zaman tercihleri oluyor. Ne kas yığınına dönüşen nede çelimsiz erkek onların dikkatini çekmiyor. Her şarta uygun giyinen ve kendine bakan erkekler tercih ediliyor.

Kendine Güven

Erkeklerin kendine inanması ve kararlarından emin olarak hareket etmesi kadınlarda hayranlık uyandırıyor.

Fikirlerine güvenen erkeğin kişiliği sağlam imajını ortaya koyuyor kendine güvenerek hareket eden erkekler kadınların aradıkları özelliklerin başında geliyor.

Espri Yeteneği

Kadınlar için olmazsa olmaz özelliklerden birisi de espri yapabilen eğlenceli erkeklerden hoşlanıyorlar. Bayat espriler yerine seviyesiz espriler zekasını kullanarak espri yapabilen erkekler her zaman ilgi odağı oluyor.

Saygı Duyulması

Etrafında bulunan kişilerin erkeklere saygı duyması ve fikirleri önemsemesi erkekte beklenen özelliklerdendir. Kadınlar saygı görülen erkekleri ayrı bir yere koyuyor.

Erkeklerin kendilerine saygı duyması için tavırlarını değiştirmesi yada bu kişilerden uzaklaşması kendine saygı duyacak kişilerle sosyal çevrelerini oluşturmaları gerekiyor.

Değerli Hissettirme

Kadınların beklediği özelliklerden birisi de hayatındaki veya hayatına girecek erkeklerde değerli olduğunu hissetmeleri önem taşıyor.

Değer verildiğini hisseden kadın ayunı zamanda karşısındaki erkeğe de değer veriyor.

Kadının kalbine gidecek yolun ona değer vermek olduğunu bilmeleri ve önceliklerine sevdiği kadına değer verdiklerini göstermeleri gerekiyor. İlgisiz kalan kadın karşısındaki erkekten ya soğuyor ya da ondan uzak duruyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.