Netteki Blog

İkizler Burcu Hangi Ay

28.02.2023
239
İkizler Burcu Hangi Ay

 İkizler burcu 21 Mayıs ve 21 Haziran tarihleri arasında doğan insanların burcudur.
İkizler Burcu Özellikleri

İkizler burcu insanlar genelde herkesin çift kişilikli diye tanımladığı oldukça ilginç insanlardır. İkizler insanlarına çift kişilikli denilmesinin sebebi ise sürekli değişkenlik gösteren ruh halleri ve bu değişkenliği çok hızlı yaşamalarıdır.

Bir ikizler insanı çok eğleniyorken beş dakika sonra sıkıldığı için morali bozulabilir ve üstüne üstlük bu moral bozukluğu yüzünden kendilerine kızıp daha da morallerini bozarlar.

Tanımayan diğer insanların hiçbir anlam veremediği bu durum ikizler insanlarının başına çok sık gelir.

İkizler insanı biraz değişkenlik göstermelerine ve çalkantılı ruh hallerine karşın Zodyak grubunun en çekici insanlarıdır.

İkizler insanı her ortamda sevilen ve güneş gibi parlayan insanlardır. Hem cinsleri genelde karşı cinsin ikizler burcuna olan ilgisini kıskanır ve ikizler burcu insanını gevezelikle ya da yalakalıkla suçlar.

Ancak ikizlerin bunlarla hiçbir ilgisi yoktur. Onun cazibesi kesinlikle zekasında, güzelliğinde ve gülümsemesindedir.

İkizler burcu olan kadınlar da erkekler de çok güzellerdir. Genelde top modeller ve mankenler ikizler burcundan çıkar. Kumral saçlı, açık tenli ve uzun boylu güzel fizikleri ile bilinirler. Oldukça süslü ve bakımlı insanlardır.

İkizler burcu insanları için asla tek bir iş yetmez. Onlar sürekli kafalarında kırk ayrı işi düşünerek yaşarlar. Genelde iki ya da üç işi aynı anda yürütüp hepsinde de başarılı olurlar.

Hitabet yetenekleri yüksek olan ve çekici insanlar olan ikizler burcu insanları neredeyse her meslekte başarılı olurlar. El yetenekleri oldukça gelişmiş ve düzenli insanlardır.

Meraklı, gezmeyi ve eğlenmeyi seven ikizler burcu insanlar zor aşık olurlar. Genelde birçok ilişki yaşar ve hemen sıkılırlar.

Ancak aşık olduklarında işler değişir. Bağlı ve uysal bir sevgiliye dönüşebilirler. İkizler insanlarının sevgilileri ya da eşleri zeki, komik ve dengeli insanlar olmalıdır. İkizler insanı kendisi gibi dengesiz biriyle mutlu olamaz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.