Netteki Blog

İçerde Dizisi Barış (Deniz Gürzumar) Kimdir

28.02.2023
400
İçerde Dizisi Barış (Deniz Gürzumar) Kimdir

Deniz Gürzümar 12 Mayıs 1990 yılında Ankara’da doğmuştur. İstanbul’da bulunan Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Deniz Gürzümar 1.76 boyunda, 55 kiloya sahip, kahverengi gözlü ve koyu kahverengi saçlıdır.

Rap Müziğe olan İlgisi 
Şimdiye kadar birçok kanalda ve birçok dizide yan rollerde yer alan Deniz Gürzümar dizi oyuncusu olmasının yanında rap müziğe olan ilgisiyle de dikkat çekmektedir.

2005 yılında Beta-Batuğ-Deniz’den oluşan Anti sistem rap grubuyla müzik çalışmaları yapmaya başlayan Deniz Gürzümar ilk rap vokalliğini yaptığı şarkı Durma ile bir anlamda rap müzikte kendi kanıtlamıştır.

2006 yılında Durma şarkısında Mehmet Kerim de Deniz Gürzümar’a eşlik etmiştir.

Rap müziğin yer aldığı çoğu organizasyonda kendisine yer bulan Deniz Gürzümar İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya gibi birçok ildeki organizasyonlarda Durma şarkısını ve diğer şarkılarını seslendirmiştir. Ayrıca Deniz Gürzümar bir dizinin müziğini de kendisi seslendirmiştir.

Türkiye’de sevilen bir oyuncu ve müzisyen olan Deniz Gürzümar yaptığı müzik ve dizi çalışmalarıyla birçok sanat dalının bir arada yapılabileceğini göstererek bu durumun en güzel örneklerinden biri olmuştur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.