Netteki Blog

İbrahim Saraçoğlu Boy Uzatma Kürü Nasıl Yapılır?

28.02.2023
316
İbrahim Saraçoğlu Boy Uzatma Kürü Nasıl Yapılır?

Boy kısalığı günümüzde çok fazla gencin şikayetçi olduğu bir durumdur. 25 yaşına kadar boy uzaması devam etmektedir ancak bazen çeşitli sebeplerden dolayı boy uzaması istenen ölçüye gelememektedir.

Bu durumu göz önünde bulunduran İbrahim Saraçoğlu, boy uzatacağını iddia ettiği bir kürü, izleyicileri ile paylaşmıştır.

Bu kürden kesin bir sonuç alabilmek adına, küre devam ettiğiniz süre içerisinde beslenmenize dikkat etmeli ve hareketsizlikten uzak durmalısınız.

Boy Uzatma Kürü Nasıl Yapılır?

Öncelikle bu kürün bilinen hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile deneyebilirsiniz. Ayrıca bu kürü 6 ay ila 2 yıl arasında düzenli olarak devam ettirmelisiniz.

6 aylık kullanım sürenizi doldurduysanız 1 aylık bir ara vererek kendinizi gözlemlemelisiniz. Ardından 6 aylık yeni bir küre başlayabilirsiniz. Aslında boy uzatma kürünün temelde iki tane gerekliliği bulunmaktadır.

1. Palamut, kefal, torik veya uskumru gibi balık çeşitlerinden birini seçerek hafta içerisinde üç kez ızgara yaparak yemelisiniz.

İsteğe bağlı olarak buğulama olarak da pişirebilirsiniz. Bahsedilen bu balıklar, sırt kısımlarında siyah et bulunduruyor. Bu siyah etlerin ise boy uzamasına çok büyük katkısı olduğu söyleniyor.

2. İkinci önemli adım ise cinsiyete göre değişiklik göstermektedir. Eğer bu kürü kız çocuklarınıza uygulayacaksanız haftada bir kez melisa çayı içirmelisiniz.

Erkek çocuklarının ise aynı şekilde hafta bir kez biberiye çayı içmesi gerekmektedir. Bu çaylar tamamen doğal oldukları için endişelenmeniz gereken bir yan etkiye sahip değildirler.

Yalnız belirtmekte fayda var ki ilk maddeyi yaş aralığı farketmeksizin uygulayabilirken, bu maddeyi 12 yaşından büyük olan çocuklara uygulamanız önerilmektedir.

Burada belirttiğimiz çayları hazırlamak için ise birer tutam biberiyeyi veya melisayı, 1 su bardağı kaynar suyun içine koyarak demleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.