Netteki Blog

Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Ne Zaman Başlayacak Hangi Kanalda

28.02.2023
254
Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Ne Zaman Başlayacak Hangi Kanalda

Hayat Bazen Tatlıdır İle Hayat Bilgisi Özlemini Giderebilirsiniz
Dram, aşk ve komedi dolu olan Hayat Bazen Tatlıdırdizisi Star TV’de yayınlanan en başarılı yapımlar arasında sayılabilir. Eski zamanlardan hatırladığımız ve hafızalarda özel bir yeri olan Hayat Bilgisi dizisinin bir benzeri olarak karşımıza çıkan dizinin senaristi bu alanda uzman ekibi ile çalışmalarını sürdüren Gani Müjde
. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Hamdi Alkan oturuyor. Dizi de sanatçının aynı zamanda da kızı rol alıyor. Emoji rolündeki Zeynep Alkan ilk deneyimini babasının yönetmenliğinde yaparak dizi sektörüne de yeşil ışık yakmayı başarmış durumda.

Okul Yıllarınızı Özlüyor musunuz?
Okul yıllarını özlemeyen var mıdır aramızda. Hayat Bazen Tatlıdırdizisi hangi kanalda hemen öğrenebilir ve diziyi izlemeye başlayabilirsiniz. Star TV için hazırlanan dizi beklenirken bile yeterli ilgiyi göreceğe benziyordu ve bu gerçek oldu. Hayat Bazen Tatlıdırdizisi saat kaçta başlıyor? Pazar akşamları saat 20.00’de kimselere randevu vermeyin ve haftaya başlamadan önce kendinize bir dii seyrederek ödül verin.

Sizi Birce Akalay’ın mükemmel oyunculuğu ve Ufuk Özkan’ın sinir edici tavırları iyi gelecek. Pek çok farklı genç oyuncunun okuldaki hikâyelerine yer verilen dizi aynı zamanda yakın gelecekte başarı elde etmiş olan Pis Yedili dizisi ile de benzerlikler taşıyor. Aklınıza eski okulunuz ve öğrencilik günleriniz geliyorsa o zaman bu sizi tam sizin için hazırlanmış. Haydi, ekran karşındaki yerinizi alın.

hayat-bazen-tatlidir-dizi-oyunculari

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.