Netteki Blog

Gülümse Yeter Dizisi Ne Zaman Hangi Gün

28.02.2023
359
Gülümse Yeter Dizisi Ne Zaman Hangi Gün

Gülümse Yeter Dizisinde Ortalık Karışacağa Benziyor
İlk defa 12 Temmuz akşamı izleyicisi ile buluşan Gülümse Yeter dizisi güçlü kadrosu ile izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Pamir Pekin’in başrollerini paylaştıkları dizi sözleşme şartlarının ağır olması sebebiyle erken final yapmayarak yoluna devam etti.

Alınan reyting oranlarına bakıldığında 2017 yılında da devam kararı verilebilecek olan dizinin en az 13 bölüm çekilmesi garanti altına alınmış durumda. Ancak şimdiden 15.bölümü tamamlayan dizi TV izleyicisinin beğenisini toplamayı da başarmış görünüyor.

Hikayeye Damga Vuran Müzikler
Dizinin müzikleri dokunaklı hikayeye eşlik eder şekilde oldukça kaliteli bir şekilde hazırlanmış. Gülümse Yeter dizisi hangi kanalda yayınlanıyor merak ediyor musunuz? Show TV ekranlarında yer alan aile dizisi, Salı akşamlarının eğlence seçeneği olarak dikkat çekiyor.

Dizi tanıtımlarda yakaladığı başarıyı göstererek devamlılığını garanti edince senaryoda da gereken değişiklikler hızlı bir şekilde yapılmıştır. Gülümse Yeter dizisi saat kaçta yayınlanıyor öğrenmek ve izlemek istiyorsanız siz de Salı akşamları saat 20.00’de televizyonun karşısındaki koltuğu rezerve edebilirsiniz.

Orijinal adı Smiley You olan dizi Kore’den ithal edilmiş durumda. Yazlık modda, eğlenceli ve sıcak bir hikayeye sahip olan dizi başarılı oyuncu kadrosu ile de beğeni topluyor. Gelin siz de Gülümsemeye başlayın ve hayatın tadını çıkarmak için Salı akşamlarını bekleyin. Diziyi seyredemezseniz hafta içi erken saatlerde verilen tekrarlarını yakalayabilirsiniz.

gulumse-yeter-dizisi-oyunculari

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.