Netteki Blog

Gta 4 Kaydetme Sorunu Çözüm Ve Yöntemi

28.02.2023
1.950
Gta 4 Kaydetme Sorunu Çözüm Ve Yöntemi

Çok kullanıcısı olan ve ülkemizde sosyal medyalar ile canlı paylaşımlarla, milyonlarca kişinin oynadığı popüler oyun. Dünya genelinde milyonlarca haran kitleri bulunmaktadır.

Yeni oyun sayılan ve hala çok seveni bulunan GTA 4 ile ilgili olarak, bazı önemi şifreler ve önemli kural ihlali yazılımları da kullanıcılara dağıtılmaktadır.

Bunların yanında da oyun içerisinde ilerlerken istenilen yerde ve bazı bölüm yerlerinde kayıt sorunu yaşanmakta idi ve bunun da çözümü halledilmiş oldu.

GTA 4 oyununu seven kişiler için en büyük sorun olan kaydetme sorunu, birkaç adım ile ve resimli anlatımlar ile her yerde bulabilirsiniz nasıl yapılacağınız. Buradan da sizlere neler yapacağınızı söyleyeceğim.

Adım Adım Sorun Çözmek

Öncelikli olarak internet bağlantınızı kapatmanız gerekmektedir. Bu işlemi yaparken internetin kapalı olması gerekir.

Sonrasında oyun içerisine girmeniz ve burada bulunan odanıza girmeniz gerekmektedir. Yatağın oraya gelin ve kenarına gelince de “F” tuşuna basarak, kayıt al demeniz gerekmektedir.

İşlemler böyle devam edecek ve sonrasında Windows live menüsü açılacak ve burada “Creat New” yerine basmanız gerekecek.

İşte internet bağlantısının kesilmesi de bundan sonra işimize yarayacak. Burada Offline acc yazan yerden, tekrardan yeni hesap açmalısınız. Sonrasında da yeni demeniz ve kaydınızı almanız gerçekleşecektir.

Yakın zamanda bu sorunu yaşayan GTA 4 severler için artık kayıt yapmak sorun haline gelmeyecektir.

Buradan sizler ile kolay şekilde nasıl kayıt yapacağınızı anlattık ve artık oyun içerisinde aşamaları tekrardan oynamanız gerekmeyecek ve nerede kapattıysanız oradan oyuna başlayacaksınız.

Resimli olarak anlatımları ve daha çok sayıda önemli paylaşımları da yakın zamanda çıkartacaklar. Kayıt işlemi böyle oyunlarda en önemli sorunlardan birisiydi ve artık sorun olmaktan çıkmıştır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.