Netteki Blog

Gardırop Savaşları yarışma programı hangi gün hangi kanalda

28.02.2023
351
Gardırop Savaşları yarışma programı hangi gün hangi kanalda

gardirop-savaslari-yarisma-programi-gorsel
Gardırop Savaşları Yarışma Programı İle En Şık Bayanı Siz Seçin
Kıyasıya bir rekabete sahne olan Gardırop Savaşları yarışma programı bir moda çekişmesi olarak da düşünülebilir. 5 kızın jürinin belirlediği temaları en iyi şekilde bir araya getirmesi ve üzerinde taşımasına sahne olan program, İstanbul’un farklı semtlerinde geçiyor.

Jürinin verdiği temayı elindeki bütçe ile sokaklarda gezerek 2 saat içinde hazırlamaya çalışan genç kızların hem yaşadıkları hem de sonuçları izleyicileri heyecanlı bir koşuşturmanın içine çekiyor. Verilen temaya göre alınacak kıyafetlere ek olarak saç ve makyajında yarışmacılar tarafından hazırlandığı programda gençler bütçelerine uygun bir alışveriş için sıkı bir pazarlığın içine giriyor.

Yarışmanın Jüri Üyeleri Kimler?
Konusunda uzman kişilerden oluşan jüri, Gül Gölge Saygı, Raşit Bağzıbağlı ve Ayşe Brav’dan oluşuyor. Gardırop Savaşları yarışma programı hangi kanalda yayınlanıyor? Fox TV’de yayınlanan program gün sonunda jürinin önüne çıkan kızların kıyasıya mücadelesine sahne oluyor.

Haftanın finalinde bir yarışmacı hayallerine veda ederken, yeni bir yarışmacı ile bu şanslı ortama merhaba diyor. Gardırop Savaşları yarışma programı saat kaçta yayınlanıyor? Hafta içi her gün saat 16.30’da yayınlanmaya başlayan program, Karga Film yapımcılığında sürdürülüyor. Genel Koordinatörlüğünü Ebru Erkal’ın yaptığı yarışma programının sunucusu ise hem de bir jüri olan Gül Gölge Saygı üstleniyor. Siz de modada yaşanan gelişmeleri yakından takip etmek istiyorsanız hafta içi ekran başına geçebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.