Netteki Blog

familya dizisi hangi kanalda hangi gün yayında

28.02.2023
342
familya dizisi hangi kanalda hangi gün yayında

familya-dizisi-oyunculari
Familya Dizisinde Yaşanan Hayal Kırıklığı
Uğur Yücel’in oğlu Can Yücel’in yönetmenliğini yaptığı Familya dizisi beklenenden erken sezon finali yaparak izleyicilerini üzdü. Uğur Yücel’in aynı zamanda dizinin başrol oyuncusu olması da çalışmanın beğenilmesini sağlayamadı.

Erkan Kolçak Köstendil, Şükran Ovalı, Sezer Avcı gibi pek çok başarılı oyuncunun yer aldığı komedi dizisinde dağılan bir ailenin komik birleşme hikâyesi konu alınmıştır. TMC Film tarafından yapılan diziyi bekleyen zor günler, kısa zamanda etkisini gösterdi. İlk bölümün başarılı kurgusu zaman içinde etkinliğini yitirdi ve ekran başında yalnız kalan oyuncu kadrosu beklenen son ile biraz erken tanıştı.

İzlenme Oranlarına Yaşanan Düşüşün Dizilere Olan Etkisi
Familya dizisi hangi kanalda oynuyor? Fox TV ekranlarının sevilen komedi dizisi Familya, Salı akşamları ekrana gelmekteydi. Familyadizisi saat kaçta başlıyor? Saat 20.00’de ekranlara gelen dizi Ekim ayı sonunda 22.15’e çekildi. Bu değişiklik dizinin bitme sinyallerinin de bir başlangıcı olarak görülebilir.

Zira dizi düzenli olarak Fox ekranlarında görülmüyor. Bir hafta varsa diğer hafta olmuyor. Konu hakkında herhangi bir açıklama yapmaktan çekinen kanal yöneticileri mesajlarını daha çok sosyal medya üzerinden vermeye ve izleyicilerini küstürmemeye özen gösteriyorlar. Saati neden değişti sorusu dizinin final yapmasının yakın olduğunun bir göstergesi olarak değerlendirilirken gerçekten bir final yaşanacak mı henüz o da belli değil. Yeni başlayacak olan Şevket Yerimdar dizisi için bir ayarlama yapıldığı düşünülen dizi kısa zamanda sevenleri ile ayrılacağa benziyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.