Netteki Blog

Estetik Cerrahisinde Güzelliğin “Tan” Zamanı

28.02.2023
200
Estetik Cerrahisinde Güzelliğin “Tan” Zamanı

Gelişen teknolojik imkanlar, sağlık ve estetik alanında birçok yeniliği beraberinde getirmiştir. Alışılagelmiş cerrahi operasyonlar yerini daha modern ve estetik uygulamalara bırakmıştır.

Modern estetik uygulamalarının Türkiye’de öncü isimlerinden olan Medikal Estetik Kliniği, Güzelliğin “Tan” Zamanı sloganı ile Medikal Estetik Uzmanı Dr. Sami Tan Sarıgül tarafından kurulmuştur. Peki, nedir bu yenilikçi, son teknoloji estetik uygulamalar?

Ameliyatsız Estetik Cerrahi

Ameliyatsız estetik cerrahi; yüz germe, meme ve kalça büyütme başta olmak üzere estetik uygulamaların hızla yaygınlaşmasıyla birlikte en fazla dikkat çeken uygulamalardan birisidir. Geçmiş yıllarda yalnızca ameliyat olmak şartıyla silikon takılarak talep edilen ölçülerde büyüme sağlanırken, gelişen teknolojinin sunmuş olduğu bazı avantajlar alternatif uygulama yöntemlerini hayatımıza sokmuştur.

Silikon ameliyatlarında oluşacak ameliyat izlerinin gizlenmesi için alternatif ameliyat teknikleri geliştirilmiş, klasik meme altından gerçekleştirilen ameliyatlara alternatif olarak koltuk altından gerçekleştirilen silikon ameliyatları dahil olmuştur. Son olaraksa ameliyat olmaktan çekinen kişiler için teknolojinin hayatımıza katmış olduğu en büyük yeniliklerden birisi ameliyatsız estetik cerrahi operasyonları hayatımıza dahil olmuştur.

Ameliyatsız Estetik Cerrahi konusunda Türkiye’de önce isimlerden birisi olan Medikal Estetik Uzmanı Dr. Sami Tan Sarıgül tarafından kurulmuş Medikal Estetik Kliniği; aquafilling dolgusu ile ameliyatsız meme büyütme yöntemi ile uygulamalar gerçekleştirmektedir.

Dr. Sami Tan Sarıgül yalnızca meme büyütme değil aynı zamanda ameliyata gerek duymadan yüz germe ve kalça büyütme gibi operasyonlara da imza atarak ülkemizi yenilikçi estetik uygulamaları ile tanıştırmıştır.

Son Teknoloji Medikal Estetik Uygulamaları

Medikal Estetik Kliniği bünyesinde Dr. Sami Tan Sarıgül’ün teşvik ve çabalarıyla en yeni ve güncel teknolojilerden yararlanılarak;

  • Kök hücre destekli saç dolgusu,
  • Ultra matrix ağı ile yüz germe,
  • Altın üçgen ile yüz germe,
  • Cooltech soğuk lipoliz ile bölgesel zayıflama,
  • Dudak dolgusu,

başta olmak üzere Medikal Estetik Uygulamaları alanında birçok konu üzerine profesyonel bir çalışma yürüten Dr. Sami Tan Sarıgül ve ekibi ile tanışmak için resmi internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.stsestetik.com/

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.