Netteki Blog

Erkeklerin Aşık Olma Belirtileri

28.02.2023
534
Erkeklerin Aşık Olma Belirtileri

   İlginizin olduğu bir erkeğin size karşı boş olup olmadığını merak mı ediyorsunuz? Bir erkeğin aşık olduğunu anlamanın ya da sizin karşınızda ne kadar heyecanlandığını görebilmenin bir çok yolu var.

Öncelikle iyi bir gözlemci ve analizci olmanız sizin için en önemli şartlardan biri. Karşınızdaki erkeğin size aşık olup olmadığını belli eden belli başlı ufak hareketler hakkında bilgi vereceğiz.

Aşık olmuş bir erkek sizin gözlerinizin içine bakar. Bakışlarını sizin bakışlarınıza değdirmeye çalışır ve bunu yapmasıyla gözlerinin sizden kaçırması bir olur.

Gözlerini kaçırdığı gibi sizin ona bakıp bakmadığınızı anlamak için tekrar size doğru bakar. Bunu yaparken de aslında özgüvenli görünmeye çalışır ancak oldukça utanırlar.

Aşık bir erkek sürekli saçlarıyla oynar, kıyafetlerini düzeltmeye çalışır ve eline aldığı bir şeyle saatlerce oynayıp durur.

Size aşık bir erkek yanınızda kasılarak yürür ve bunu anlamadığınız düşünürler. Sürekli elleri çenelerine gider ve yüzleriyle oynarlar.

Genel olarak normal bir şey konuşurken bile gülümsüyorsa anlayın ki bu erkek size aşık olmuş! Kalabalık bir ortamda size bir şey anlatıyorken size doğru eğilir ve kısık sesle konuşarak, arada bir göz kontağı kurarak sizi etkilemeye çalışır. Bu sohbet sadece size özel olur ve sohbete katılmaya çalışan kişileri ekarte eder.

Bir erkek erkek arkadaşlarına sürekli görüştüğü kızdan, onun güzelliğinden ya da konuştukları şeylerden bahsediyorsa aşık olmuştur.

Zaten en yakın arkadaşlar bu durumun hemen farkına varırlar. Size şiirler yazar, okumak için nazlanır ancak aslında okumayı çok istiyordur.

Başka erkeklerle olan muhabbetlerinizde gerilirler. Telefonunuz çaldığında merakla kim olduğunu kontrol eder ve sorarlar. Erkekler aşık olduklarında birer çocuk haline girer ve sürekli sizi güldürmeye, muştu etmeye çalışırlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.