beylikdüzü escort

Netteki Blog

Emeklilere intibak yasası ile yeni maaş zam kararı!

12.07.2022
13
Emeklilere intibak yasası ile yeni maaş zam kararı!Emekliye müjde son dakika 2022 emekli maaşı zammı 2022 belli oldu. Emekli zammı 2022 ve intibak yasasında son durum ne ? Emekli temmuz zammı 2022 , emekli ocak zammı 2022 çıktı! Emekli bayram ikramiyesi 2022 , yeni emekli maaşları ve son dakika emekli haberleri , Emekli intibak zammında son durum emekliye zam ve emekliye ek ödeme merak ediliyor. İntibak yasası çıkacak mı ? , emekli zammı 2022 ne kadar ? , emekli ikramiyesi ne kadar ? , emekliye bayram ikramiyesi ne kadar ? , emekliye ek ödeme müjdesi son dakika ? , emekliye asgari ücret ayarı son dakika ? , Dul ve yetim maaşı ne kadar arttı ? , soruları emekliler tarafından sıkça aratılıyor.
Emeklilere intibak yasası ile yeni maaş zam kararı!

SON EMEKLİ HABERLERİ İÇİN TIKLA ABONE OL➤ https://www.youtube.com/channel/UC733yt3ENtTRH9jGsQjodyg

Emekli Ekranı kanalında son dakika emekli haberlerini ve emeklilik hakkında gelişmeleri takip edebilirsiniz. Emekli maaşı zammı , emekli intibak yasası zammı , emekli ocak zammı ve emekli temmuz zammı , emekli bayram ikramiyesi , emekliye ek ödeme , emekliye müjde son dakika hakkında anlık bilgi sahibi olabilirsiniz. Üstelik videolarımızı takip ederek emekliye yeni zam , emekli ikramiyesi ne kadar? emekli maaşı ne kadar oldu? emekli bayram ikramiyesi ne kadar oldu? emekli bayram ikramiyesi ne zaman yatacak? gibi birçok sorununun cevabını videolarımızda bulabilirsiniz.

#Emeklizammı2022

Etiketler:

Yorumlar
 1. Rasit Yıldız dedi ki:

  3500 TL ile geçinen varsa buyursun,,🤔🤔🤔🤔🤔

 2. Nurten Özpamuk dedi ki:

  Evet intibak bizimde hakkımız mademki 2000 den öncekilere yapılmışsa bizede yapılsın adaletli olmak lazım birine yap birine yapma öyle şeymi olur 2000 den sonrakilerede olsun

 3. Mürsel Niyaz dedi ki:

  İnşallah bu yasa mejliste onaylanır haksızlık ortadan kalkar bunu senelerdir bemliyoruz

 4. Mustafa Coşkun dedi ki:

  Insaallah

 5. Ulviye Loraslı dedi ki:

  Evet bizimde hakkımız gerçekleşmelidir 2000 den sonra emeklilere artık zam hakları kabul edilsin inşallah

 6. Didar REİSOĞLU dedi ki:

  Duymaktan yorulduk