beylikdüzü escort

Netteki Blog

Emeklilere en düşük 5500 lira maaş müjdesi! Emekli zammı

10.07.2022
18
Emeklilere en düşük 5500 lira maaş müjdesi! Emekli zammıEmekli maaşı zammı 2022 , Emeklilik , emekliye müjde son dakika , emekli zammı 2022 ne kadar ? Emekli maaşları , Emekli ikramiyesi ne zaman verilecek ? Emekli temmuz zammı ve emekli ocak zammı ne kadar ? Emekli haberleri son dakika , Emekli zammı 2022 son dakika , Emekli maaşları ne zaman yatacak ve emekli maaşı ne kadar oldu soruları emekliler tarafından soruluyor. Emekli intibak 2022 son dakika , Emekli intibak zammı , emekli intibak yasası 2000 sonrası , emekli intibak zammı son dakika , intibak yasasında son durum 2022 , emekli intibak zammı ne zaman verilecek sorularıda merak edilenler arasında! Emekli yılbaşı ikramiyesi ve emekli bayram ikramiyesi ne kadar oldu? Emekli bayram ikramiyesi zam var mı ?
Emeklilere en düşük 5500 lira maaş müjdesi! Emekli zammı

𝙇𝙐̈𝙏𝙁𝙀𝙉 𝙆𝘼𝙉𝘼𝙇𝙄𝙈𝙄𝙕𝘼 𝘼𝘽𝙊𝙉𝙀 𝙊𝙇𝙈𝘼𝙔𝙄 𝙐𝙉𝙐𝙏𝙈𝘼𝙔𝙄𝙉
👉 https://www.youtube.com/channel/UCdPvrECe_aIiIpDqaZOjyPw

Emekliye zam , emekliye ne kadar zam geldi ? , emekliye zam var mı? , Emekliye zam 2022 ve emekliye müjde son dakika 2022 , emekliye bayram ikramiyesi 2022 , emekli intibak zammı son dakika , emekli kurban bayramı ikramiyesi ve emekli ramazan bayramı ikramiyesi ne kadar oldu? İntibak yasası ne zaman çıkacak? İntibak yasası meclisten geçti mi ? , 2000 sonrası emekli intibak yasası son durum konularını emekliler videolarımızda bulabilirler.

#emeklilik
#intibakzammı
#emeklizammı2022

Etiketler:

Yorumlar
 1. Beyhan Tasgin dedi ki:

  Babam bagkurdan emekli yeni maaş i 4450 bin tl 5500 degil artisla o kadar

 2. kemal yamak dedi ki:

  Çıkmış boş boş konuşuyorsun. Sana kalsa çalışanlar emeklinin maaşlarını ödemesi lazım . Bu konunun sadece bir basamağı. Ne oldu gelir vergisi tam alabiliyoruzmu..? Ne oldu dolaylı vergiler hesap Ne oldu ihracat gelirimiz çözebildin mi ? Ne oldu kamu israfı bilebildin mi v.s v.s. Kalkmış emekliyi öne sürerek sana kalsa emekliyi savunuyorsun. Emeklinin aldığı maaş haftasında market kasap manav üreticinin kasasına haliyle devlete vergi olarak geri dönüyor. Piyasa canlanıyor. Memur işçi emekli yani orta direk piyasaya can veriyor. Orta direk çökerse ekonomi çöker. Ilk önce bunu bir anlayın ondan sonra ahkam kesin.

 3. Salim Durum dedi ki:

  BİZ MAAŞ DEĞİL O PARTİNİN DEFOLUP GİTMESİNİ İSTİYORUZ.

 4. Cemil Yeniyapan dedi ki:

  EMEKLİYE ASĞARİ ÜCRET VERİLSİN İSTİYORUZ ARTIK İKİBİNDEN SONRASINA İNTİBAK ZAMI VERCEKTİN SAYIN CUMHUR BAŞKANIM LÜTFEN EMEKLİ NEFES ALMAK İSTİYOR LÜTFEN EMEKLİ AC PERİŞAN EVKİRASI DOLĞAZ ELEKTİRİK MARKET DOLMUŞ TELEFON HERŞEYE YÜZDE BEŞYÜZ ZAM ĞELMİŞ HERĞÜN ZAM HERĞÜN ZAM İKİBİNDEN ÖNCESİNE EŞİTLİK OLSUN İSTİYORUZ LÜTFEN

 5. Saim Gültekin dedi ki:

  Boş muhabbet

 6. Maho Taşçı dedi ki:

  Bu haberi yaparken hiçbir utanmadınız.2880.iken 42.35 zamla yeni 4000tl.oldu.artik yalanla erleri bırakın.Eger dürüstsen doğru haber yapın.Bende hakaret etmeyim.adiler.

 7. Muzaffer Yılmaz dedi ki:

  İşci emeklileri maaş almadıkı sen nereden bildin 4.550 TL aldığını ismini yazmayan yorumcum.Muzaffer Yılmaz.