beylikdüzü escort

Netteki Blog

EMEKLİ TEMMUZ MAAŞI ZAM ORANI NETLEŞTİ 2 ZAM GELİYOR İNTİBAK VAR MI SSK BAĞKUR SGK 2022 EK ZAM

10.07.2022
16
EMEKLİ TEMMUZ MAAŞI ZAM ORANI NETLEŞTİ 2 ZAM GELİYOR İNTİBAK VAR MI SSK BAĞKUR SGK 2022 EK ZAMEnflasyon oranlarına göre memur ve memur emeklileri yüzde 41.69, SGK ve Bağ-Kur’lular yüzde 42.35 oranında zam alacak.
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2022 yılı Haziran ayı enflasyon rakamlarını açıkladı. Buna göre tüketici fiyat endeksinde (TÜFE) haziran ayında bir önceki aya göre yüzde 4,95, bir önceki yılın aralık ayına göre yüzde 42,35, bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 78,62 ve on iki aylık ortalamalara göre yüzde 44,54 artış gerçekleşti.
Enflasyon oranlarına göre memur ve memur emeklileri yüzde 41,69, SGK ve Bağ-Kur’lular yüzde 42,35 oranında zam alacak. En düşük memur maaşı 9 bin lira, emekli memur maaşı 6 bin TL oldu.
Emekli maaşı alan vatandaşlar, emekli maaşı ne zaman yatar sorusuna cevap arıyor. 2022 Temmuz ayı itibariyle zamlı yatacak olan emekli maaşları ayın kaçında hesaplara geçecek? Peki emekli zammı ne kadar oldu? İşte en düşük ve en yüksek emekli maaşı miktarları…
Verilere göre en düşük SSK 2000 öncesi emekli maaşı ise 4 bin 678 TL, SSK 2000 sonrası emekli maaşı 3 bin 500 liraya çıkacak.
2022 Yılının ikinci yarısına girmemizle birlikte zamlı emekli maaşları gündemden düşmüyor. Emeklilerin zam oranı netleşti.

En yeni gelişmelerden anında haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın.
Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCeQHDjwpbzJKrqbCOlVmyvg/join

Kanalıma Abone olmak için: https://www.youtube.com/channel/UCeQHDjwpbzJKrqbCOlVmyvg?sub_confirmation=1
Selamlar ben Mustafa Arılık ! Youtube henüz yeni başladım. Kanalımda oyun, oyun tanıtım, eğitim, eğlence, vlog, ve sizlere bazı konularda yardımcı olabilmek amacıyla ”nasıl yapılır” videoları paylaşıyorum. Ayrıca iyi bir ”Pubg Mobile” oyuncusuyum. Videoları montaj yaparken çok eğleniyorum ve birçok komik anlar yaşıyorum. Hergün yeni video paylaşıyorum. Eğer sizde bana katılmak isterseniz kanalıma abone olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Alaettin Ökçüm dedi ki:

    Sayın başkanım 12bin iş günüm prim ödeme günü 12 000 iş günü yattı hala bize düşük oran veriliyor bu adaletmi devlete en büyük katkıyı biz yapıyoruz zam oranı 41 öte tarafta 7200 iş günü olanlar 42 oran bu adaletli hakmı vijdanınınız rahatmı ahirette bunun hesabını verebileçekmisin kimden helallik alacan yaradan benim huzurum kul hakkıyla gelme diyor ben ahirette yakana yapışırım orada cumhurbaşkanı değilsin er kişi olarak hesap verecen ben yirmi yıl akp ye oy attım şahsıma değil hakkı olanlar içinde yazdım

  2. Alaettin Ökçüm dedi ki:

    Çok verdim deme adaletsiz ve hakkaniyetsiz bir zam verdin slagonun adı adil şeffaf tı ne oldu ahirette iki elim yakanda zam dersen her şeye zam yaptın zam alamadan her şeye yaptın hiç bir işe yaramadı biz seni adil ve hakkaniyetli yönetsin diye seçtik sen anamız ağlattın sen bizim marşımızın bir ay yaşa biz senin paranı istemiyoruz onun hesabını 81 milyona veremem bize o para hakkmı biz seni bu yüce halkı sefalet özellikle memur emeklileri yaşatsın diyemi seçtik ahirette hesabını verirsin her hak yediğin memur emekliye verirsin birde büyüme şu kadar refah şukadar vatandaş ne gördü cile dert bulundu adaletli kalkınma partisi medaratör bunu yayınlayında okusun