beylikdüzü escort

Netteki Blog

EMEKLİ MAAŞLARI ARTIYOR SSK SGK BAĞKUR AÇIKLAMA GELDİ BAKAN emekli ssk maaşı ne kadar oldu 2022

19.06.2022
23
EMEKLİ MAAŞLARI ARTIYOR SSK SGK BAĞKUR AÇIKLAMA GELDİ BAKAN  emekli ssk maaşı ne kadar oldu 2022urtulmuş tarafından yapıldı. Peki, Temmuz’da Emekli ücret zammı olacak mı, ne kadar? İşte Emekli ücret ara zammı 2022 detayları…
Temmuz ayı yaklaşırken milyonlarca çalışanın Emekli ücret zammı için bekleyişleri arttı. Önümüzdeki ay memur emeklileri ve memurlara enflasyon farklı ile açıklanacak olan zam oranı ile beraber, Emekli ücrete zam yapılıp yapılmayacağı ve yapılacaksa zam miktarının da ne kadar olacağı bir diğer gündem maddesi oldu. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, ‘Enflasyon tahribatlarına karşı çalışanları korumak vazifemiz. Özel sektör emeklileri de dahil, temmuzda bütün çalışanların yüzünü güldürecek bir düzenlemeyi Türkiye gerçekleştirecek durumdadır’ dedi. Emekli ücret ara zamla ilgili son açıklama AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’tan geldi.

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş TGRT canlı yayınında ekonomiye ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Kurtulmuş konuşmasında Emekli ücretle ilgili şu ifadeleri kullandı: “Yılbaşında ortaya konmuş olan Emekli ücrette olağanüstü artışın sağlanması, Hazine’nin almış olduğu vergilerden vazgeçerek doğrudan destek vermiş olması, enerji fiyatlarını yüzde 80 oranında sübvanse etmesi alım gücünü artıracak olan hususlardan birisidir. Bir tanesi de gelirin artırılmasıdır.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Ali Tekin dedi ki:

    Hakan Bey, zam yapılmayacak. Enflasyon farkı verilecek. Teşekkürler. 🍀