Netteki Blog

Cesur Yürek Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda

28.02.2023
466
Cesur Yürek Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda

Cesur Yürek Dizisi İle Sırlarla Dolu Bir Öyküye Merhaba
Aksiyon ve aile türünde çekilen Cesur Yürek dizisi Show TV ekranlarında 13 Ekim tarihinde gösterilmeye başlamıştır.
Başrol oyuncuları arasında izleyicinin TRT 1 de yayınlanan Filinta dizisi ile tanınan Onur Tuna’nın yaptığı dizide oyuncuya Hüseyin Avni Danyal, Rüveyda Öksüz, İsmail Hakkı Ürün, Şebnem Dilligil ve Zeynep Korkmaz eşlik etmektedir.

Oldukça geniş bir kadroya sahip olan dizi izleyicilere hayatın içinde yaşanan gerçekleri göstermektedir. 160 dakika boyunca izleyiciye heyecanlı bir hikaye sunan dizi, Kudret Sabancı yönetmenliğinde çekilmektedir. Yakışıklı oyuncu ekip arkadaşlarından aldığı güçle yeteneğini konuşturmakta ve yaptığı titiz seçimlerle her işinde adından sıkça söz ettirmektedir.

Denizlerde Geçen Yaşam Mücadelesi
Cesur Yürek dizisi hangi kanalda oynuyor? Show TV ekranlarında Perşembe geceleri yayınlanan dizi, sunduğu aksiyon dolu sahneler ile izleyicilerin meraklı bekleyişine neden olmaktadır. Cesur Yürekdizisi saat kaçta başlıyor? Saat 20.30’da geçen haftanın kısa bir özeti ve hatırlatması ile başlayan dizi, bir aile tercihi olabilir.

Yeni sezonda izleyicisinin karşısına 4 yeni proje ile çıkan Show TV, 2 yaz dizisi ile sezon hazırlıklarını güçlü bir şekilde hazırlamıştır. Heyecan ve entrikanın her bölümde arttığı ve yeri geldiğinde silahların konuştuğu dizide vatan sevgisi ve ailenin önemi üzerinde durulmaktadır. Beklenen reytingi alan ve yerini sağlamlaştıran dizi her geçen bölümde izleyici sayısını da düzenli olarak artırmaktadır.

cesur-yurek-dizisi-oyunculari

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.