beylikdüzü escort

Netteki Blog

Braun Silk-expert IPL nasıl kullanılır?

12.10.2016
21
Braun Silk-expert IPL nasıl kullanılır?Silk-expert yoğun atımlı ışık teknolojisi istenmeyen tüylerde kalıcı, yepyeni bir çözüm. Peki nasıl kullanılır? Braun Silk-expert IPL’in doğru çalıştığından emin olmak için ürünün ucunun ciltle temas halinde olması gerekir. Devamı için videomuzu izleyin. Braun Silk-expert IPL hakkında daha fazla bilgi için Braun Silk-expert IPL’i sunar! videomuzu izleyin.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Erdal Kaya dedi ki:

  koyu renk tenleri okumuyor ama ben bir alternatif buldum en koyu tende dahi okuyor şimdi

 2. Elif Uludağ dedi ki:

  Atış yaptığı alani her seferinde temizlemeniz lazim ayna yoluyla yaptigi icin lazar yansimaz ve iyi bir sonuç alamazsiniz bende öyle olmustu simdi cok memnunum

 3. aise aise dedi ki:

  Igrenc bi urunn zerre kadar ise yaramiyor vede kill kokunu asla ve asla yakmiyorr arkadaslar .

 4. Nesibe Tandoğan dedi ki:

  Her seferinde jilet yapılması gerekiyormu sadece 1 kere yani ilk kullanıldığı zaman mi yapılıyor

 5. gökhan dedi ki:

  3 haftadır kullanıyorum kesinlikle pişmanlık bu cihaz. Bu cihazda atış gücünü seçemiyorsunuz. sanki çok iyi birşeymiş gibi sensör koymuşlar anlık olarak cihaz gücünü kendi sürekli değiştiriyor ve cihaz hiç bir teni beyaz ten olarak görmüyor malesef en açık tenli bölgenizde bile %30 – %40 bir güçle çalışıyor hele hele koltuk altlarında veya genital bölgenizde falan kullanmayı düşünüyorsanız doğal olarak birazcık daha koyu ten rengine sahip bu böltgelerde hiç görmüyor bile kırmışı ışık yakıyor yani epilasyon falan yapmıyor. Ve cihaza bakıp " ee ben niye buna para verdimki ozman, yapsana epilasyonu kardeşim yapsana görevini " diyorsunuz deli gibi 😀 insanı çıldırtıyor resmen dolandırılmış gibi hissediyorsunuz. yani ipller işe yarıyormu bilmiyorum ama eğer işe yarıyorsa dahi braun falan asla kullanmayın bu cihazlar epilasyon yapmıyor çalışmıyor yani. manuel olarak güç seviyesini seçeceğiniz başka markaları denemek çok daha mantıklı olacaktır.

  Birde şunu söyleyeyim bu bütün cihazlar için geçerli. 300.000 atış 400.000 atış tamamen kandırmaca yalan dolan. Asla inanmayın ve cihazlarda aldıktan 2 hafta sonra bozulan atış yapmayan aşırı ısınan falan çok cihaz var ve braunda diğerleride asla ama asla cihazlarının arkasında durmuyorlar "şikayetvar.com" dan araştırın ne kullanıcı nede teknik servis cihazın kaç atımı yaptığını yada kaç atımı kaldığını görmüyor bozuluncada kullanıcı hatası deyip çöp oluyor tekrar satın alıyorsunuz. yerseniz. Yani tüm bunları bilin ona göre razıysanız alın alacaksanızda kesinlikle braun almayın sensörleri yüzünden asla işe yaramıyor.

 6. roxanne dedi ki:

  Annemle ortak aldık annemin bacak tüylerini ciddi manada bitirdi ama benim bacağımı algılamıyo neden anlayamıyorum

 7. Betül Doğruöz dedi ki:

  Cok guzel bir ürün o kadar para verdim 4 . Ayda etkisini gördüm iyikide almışım ne yanık oldu nede bir iz

 8. FERDİ SÖKMEN dedi ki:

  Erkekler.kullanabilir mi ense vs killar icin

 9. aylin aktaş dedi ki:

  Kurulumu nasıl bunun ya esas o sorun kablo girmiyor

 10. İlker Turan dedi ki:

  Epilasyon öncesi,kıl kökü az birşey kalıcak şekilde makine ile alınsa olmaz mı ? İlla jilet ile sıfır ayarında mı alınmalı ?