Bodrum masalı dizisi ne zaman hangi gün saat kaçta oynuyor?

Bodrum Masalı Dizisi İle Gerçek Aşka Yolculuk
Gençlik ve romantik türünde çekilen Bodrum Masalı dizisi Kanal D’nin özenle sunduğu yapımlar arasında yer almaktadır. Dev bir kadroya sahip olan dizi 18 Ağustos tarihinde yayınlanmaya başlamıştır.

Mekan olarak dizinin isminden de anlaşılabileceği gibi Bodrum’un tercih edilmesi kış mevsiminde izleyicilerin doğaya hayran kalmasını da sağlamaktadır. Başar Başaran ve Emre Özdür’ün senaristliğini yaptığı dizinin bestecisi ise Cem Özkan’dır. Hikayesi kadar müzikleri ile de dikkat çeken dizide mazisi çok eskilerde kalan bir aşk hikayesinin günümüze yansıması konu edilmektedir.

Bodrum’da Aşk Başkadır
Bodrum Masalı dizisi hangi kanalda oynuyor? En iyi ve başarılı dizilerin adresi olan Kanal D’de yayınlanan dizinin başrollerinde Şevval Sam, Timuçin Esen, Hilmi Cem İntepe ve Murat Aygen yer almaktadır.

Bodrum Masalıdizisi saat kaçta başlıyor? Pazar akşamları saat 20.00’de başlayan dizi ailece izlenebilecek özel yapımlar arasında yer alıyor. Haftaya başlamadan önce kendinize vakit ayırmanızı sağlayan dizi ile siz de gerçek bir aşk hikayesinin içinde yer alabilirsiniz.

Her yıl tatile gitmek için sabırsızlandığınız Bodrum’u farklı bir havada görmek ve özel bir aşka şahit olmak sizi de heyecanlandırıyor mu? Sosyal medyayı sallayan ve sorumluluk içeren mesajlara da yer verilen dizide her yeni bölüm izleyiciler tarafından merakla beklenmektedir. Başarılı karakter oyuncularının diziye farklı bir hava katması ise izleyiciye keyif vermektedir.

bodrum-masali-dizisi-hangi-kanalda

Yorum Yapın