Netteki Blog

Babam ve ailesi dizisinin konusu nedir? Çekimleri Nerede Yapılıyor?

28.02.2023
232
Babam ve ailesi dizisinin konusu nedir? Çekimleri Nerede Yapılıyor?

Ekranların sevilen ve çok sayıda izleyici tarafından takip edilen dizisi Babam ve Ailesi, öncelikle Adana’da çeşitli semtlerde çekimlerine başladı. Bunun ardından ekip İstanbul’a geldi ve çekimlere İstanbul’da devam edildi.

Senaryo gereği çekimlerin 12 Aralık 2016 tarihinde yayınlanan final bölümüne kadar İstanbul’da sürdürülmesi gerekiyordu.

İstanbul’un Bahçelievler semtinde çekimleri tamamlanan tüm bölümlerin yayınlanmasının ardından sevilen dizi ekranlara büyük ses getiren son bölümüyle veda etti.

Dizi çekimleri başlangıçta villa ve holding çevresinde tamamlansa da sonrasında senaryo gereği daha düşük bütçeli yerlerde devam etmiştir.

Dizinin Konusu

Babam ve Ailesi dizisinde, başrol karakteri olan Kemal İpekçi’ye ünlü ve sevilen oyuncu Bülent İnal hayat veriyor. Dizide Kemal İpekçi’nin iki ayrı kadından olan 4 çocuğuyla yaşadığı sıkıntılar anlatılıyor.

Dizi oyuncu kadrosuyla da çok sayıda izleyicinin beğenisini kazanmıştır. Çok sayıda tecrübeli ve yetenekli oyuncunun yer aldığı dizide ekranların tanınmış yüzleri olan Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci, Bülent İnal ve Erdem Akakçe başrolleri paylaşıyor.

Daha önce pek çok dizi ve filmde yer almış olan oyuncular, bu dizide de yetenekleriyle ön plana çıkmayı başarıyor. Tecrübeli oyuncuların yanında, yetenekli ve genç isimler de dizide rol almıştır.

Kemal İpekçi’nin çocukları ve çocuklarının arkadaşları karakterlerine hayat veren oyuncular da ilerleyen dönemlerde çok sayıda insan tarafından beğeni kazanacaklarının sinyallerini bu dizide gösterdikleri performansla veriyorlar. İnternetten dizinin tüm bölümlerini izleme şansını yakalayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.