Netteki Blog

adL Bayilik Şartları 2020, adL Franchise Nasıl Alınır ?

28.02.2023
934
adL Bayilik Şartları 2020, adL Franchise Nasıl Alınır ?

Tasarladığı özgün elbiseler ve kıyafetler ile karşımıza çıkan adL, birçok giyim ürününü bulundurmaktadır. Ülkemizde kadınlar tarafından oldukça sevilen bir markadır. Durum böyle olunca markanın franchise verip vermediği merak edilmektedir. adL, franchise vermektedir fakat franchise ile ilgili pek fazla bilgi bulunmamaktadır. Yazımız sayesinde adL franchise nasıl alınır ve adL bayilik şartları 2020 gibi konuları öğrenmiş olacaksınız.

adl-franchise-nasıl-alınır

adl-franchise-nasıl-alınır

adL Bayilik Şartları 2020

– adL’nin istediği finans desteğinin sağlanması,
– Markanın her zaman en kaliteli ve en doğru şekilde temsil edilmesi,
– Personel yönetimi, ekip çalışması, mağaza yönetimi, müşteri memnuniyeti gibi konularda profesyonel olarak yönetim sağlanması,
– Tercihen yabancı dil bilmek ve askerlik görevinin tamamlanmış olması,
– Daha önce aynı sektör veya benzer bir sektörde çalışmış olmak ya da yöneticilik yapmış olmak,
– Bayilik süreci boyunca adL yetkilileri tarafından belirtilen şartlara uyum sağlamak,
– Mağazayı ikinci iş olarak değil, ana iş olarak yapmak,
– Rutin toplantılara katılım sağlamak ve fikir sunmak, adL tarafından aranan şartlardandır. Bunlara ek olarak bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar, yüz yüze görüşme yapıldığında belirtilmektedir. Aynı zamanda adL franchise bedeli de merak edilmektedir fakat bu bedel, mağaza lokasyonu ve büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir.

adl-franchise

adl-franchise

adL Franchise Nasıl Alınır ?

adL franchise almak için adL’nin resmi internet sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Sitede adL franchise başvuru formu bulunmaktadır. Bu form, çok kapsamlı değildir. Formda bulunan mesaj kısmına franchise almak istediğinizi ve diğer tüm detayları belirtmeniz gerekmektedir. İlgili departman inceleyip geri dönüş yapacaktır. Ayrıca +90 212 295 66 55 numaralı telefondan franchise departmanı ile görüşmek istediğinizi belirtebilir ya da info@adilisik.com e-posta adresine e-posta gönderebilirsiniz. Bu şekilde daha hızlı iletişim kurabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.